Vältige neid 8 rikka elu lõksu

6
Vältige neid 8 rikka elu lõksu

Maailm tahab, et sa oleksid vanilje. Siiski on sellel naljakas viis, kuidas sind kohanema panna. Keegi ei tule kohe välja ja ei ütle seda välja.

Selle asemel ütlevad nad selliseid asju:

 • “Kas sa tõesti kannad SEDA?”
 • “Kas alustada äri? Sa peaksid lihtsalt olema õnnelik, et sul on töökoht”
 • “Teil on vaja maja osta. Miks sa viskad raha rentimise eest ära?

Kui olete siseveetranspordi lugeja, teete tõenäoliselt oma elus ebatavalisi valikuid. Võib-olla üürite ostmise asemel. Võib-olla alustate äri. Võib-olla kulutate personaaltreeneri peale ekstravagantse summa.

Kui loote oma visiooni Rich Life, tekib hulk takistusi, mis võivad selle edasi lükata, ümbersõitu teha ja isegi ummikusse viia – näiteks see, kuidas teised inimesed mõtle sa peaksid oma elu elama.

Vaadake neid 8 rikka elu lõksu, et saaksite vältida inimeste levinumaid vigu.

RIKKU ELU LÕKS nr 1:

Rikas mõtlemine peab tähendama luksuslikku

Rikas ei pea tähendama “väljamõeldud”. See võib tähendada palju asju:

 • Rohkem aega perega
 • Suurem ohutus ja turvalisus
 • Rohkem lõbu ja vabadust
 • Vähem stressi

Peaksite otsustama, mida “rikas” teie jaoks tähendab. Ärge langege ühiskonna rahaliste klišeede lõksu.

Kuidas seda vältida: Kirjutage üles, mida Rich teie jaoks tähendab. Kaasake see oma Rich Life visiooni, mida me näitame teile, kuidas luua meie tasuta Kuidas kujundada oma rikast elu minikursus. Vaadake oma määratlust vähemalt kord aastas uuesti üle ja ajakohastage seda, kui teie mõtlemine muutub.

RIKKU ELU LÕKS nr 2:

On tragöödia elada väiksemat elu kui vaja

Milline tragöödia jõuda oma elu hilisematesse aastatesse ja mõista, et elasid väiksemat elu, kui tegelikult pidid.

 • Koperdasite ja näppisite oma sihtarvet… aga sellel polnud vahet.
 • Olete mures teise eelroa tellimise pärast… kuid sa oleksid võinud osta iga eelroa, mida kunagi tahtsid.

Kas soovite olla 70-aastane, pangas 6 miljonit dollarit, olles kogu tee piinanud oma kulutuste pärast? Kas sa üldse teaksid, mida sellise rahaga 70-aastaselt peale hakata?

Liiga paljud mu lugejad satuvad olukorda, kus nad säästsid ja säästsid… kuid ei õppinud kunagi kulutamise oskust.

Kuidas seda vältida: Hakake õppima, kuidas oma raha kulutada. Ma tean, et see kõlab imelikult. Meile õpetatakse, et kulutamine on halb ja säästmine on kõik. Kuid kui te ei õpi kunagi oma raha hästi kulutama – ilma süü- ja muretundeta viisil, mis juhib teie rikast elu –, muudate end pikas perspektiivis lühikeseks.

RIKKU ELU LÕKS nr 3:

Enamik elunõuandeid algab sõnadega “ei”

Rikas elu peaks algama JAH-ga. Kuid enamik elunõuandeid põhineb piirangutel:

 • “Ei, te ei saa lattet osta”
 • “Ei, te ei saa puhkusele minna”
 • “Ei, te ei tohiks uut töökohta tahta (ole lihtsalt õnnelik, et see teil on)”

Usun, et rikas elu saab alguse JAH ütlemisest: Jah, see on see, mida ma tahan oma elus kogeda. Jah, teatud abiga saan selle saavutamiseks piisavalt teenida ja investeerida. Jah, ma võin olla tänulik selle eest, mis mul praegu on, ja teha kõvasti tööd oma rikka elu saavutamiseks.

Kuidas seda vältida: Tehke suured võidud õigesti. Kui teete, ei pea te peaaegu kunagi muretsema selliste pisiasjade pärast nagu “Kas ma saan seda eelrooga endale lubada?” või “Kas ma peaksin selle moka peale kulutama 3,50 dollarit?”

RIKKU ELU LÕKS nr 4:

Olge ettevaatlik “negatiivsuse keerise” eest

Oma raamatus palun uutel lugejatel saata mulle e-kiri, milles räägitakse, kuidas nende rikas elu välja näeb. Vaadake seda meili, mille sain ühelt nendest uutest lugejatest:

Mida sa märkad?

 • “Ei pea midagi erilist olema”
 • “Mitte mingil juhul nii uhked kui nemad”

Ma saan iga päev kümneid selliseid kirju. Kui küsin kelleltki, mis on tema rikas elu, alustab ta tavaliselt mõne üldise asjaga, nagu vabadus või reisimine. Ja siis hakkavad nad kiiresti rääkima kõigest, mida nad ei taha. “See pole nii, et ma peaksin Porschega sõitma” või “Ma ei taha, et peaksin saama oma laua orjaks.”

Sellest saab sõltuvust tekitav keeris, sest räägime sellest, mida me ära tee tahtmine on palju lihtsam kui välja mõelda, mida me tegelikult tahame teha tahan. See annab meile tunde, et oleme kontrolli all, kuid tegelikult lihtsalt peatab meie arengu.

Kuidas seda vältida: Keskendu sellele, mida sa teha tahan. Siis tehke seda rohkem. Parim viis seda teha on õppida oma isiklikke rahavalimisi ja neid kasutada. Siit saate teada, kuidas leida oma rahanumbrid tasuta Kuidas kujundada oma rikast elu minikursus.

RIKKU ELU LÕKS nr 5:

Hoiduge lõputute “täpsemate” näpunäidete otsimise eest

Nii paljud inimesed otsivad kõrgetasemelisi vastuseid, et vältida tegelikku rasket tööd samm-sammult täiustamisel. Lihtsam on unistada Bostoni maratoni võitmisest, kui minna igal hommikul kümneminutilisele sörkjooksule.

Mõnikord on kõige arenenum asi, mida saate teha, saada põhitõed järjepidevalt korda.

Kuidas seda vältida: Alustage, püüdke saavutada 85% lahendus, seejärel liikuge edasi ja nautige oma elu.

RIKKU ELU LÕKS nr 6:

Liigne keskendumine ühele oma eluvaldkonnale

Paljud inimesed jäävad “pead maas” kinni oma elu ühe valdkonna – sageli töö või säästmise – juurde ja ignoreerivad teisi eluvaldkondi. See kõrvalekalle võib kesta aastaid, isegi aastakümneid.

On oht, et aastaid hiljem, pärast seda, kui olete selles valdkonnas edu saavutanud, ei saa te keskenduda teistele oma eluvaldkondadele. Teil ei ole arenenud oskusi, et olla teistes asjades tõhus. Ja kognitiivne dissonants, mis tuleneb arusaamisest, et olete nii palju võimalusi kasutamata jätnud, on liiga suur, et saaksite oma viga näha ja tunnistada.

Kuidas seda vältida: Kui olete oma rikka elu kaardistanud, aitan seda teil tasuta teha Kuidas kujundada oma rikast elu minikursus, küsi endalt:

 • Kas teie elus on praegu valdkondi, mis on eriti puudulikud või puuduvad?
 • Kuidas saate neid alasid nüüd isegi väikestel viisidel uurida?

RIKKU ELU LÕKS nr 7:

Lehte ei keera

Teie nägemus Rich Life’ist PEAKS aja jooksul muutuma.

Kui kasvate, vananete, saavutate edu ja saavutate oma eesmärke, kas teie visioon Rikas elu areneb? Näiteks kui ma olin 20ndates eluaastates, oli minu idee rikkast elust võimalus tellida süümepiinadeta jooke. Nüüd on see enamat, näiteks ilusates hotellides ööbimine ja helde jootraha andmine.

Mina, siis ja praegu

Kuidas seda vältida: Võtke aega oma Rich Life’i visiooni ülevaatamiseks ja värskendamiseks vähemalt kord aastas. Küsi endalt:

 • Kuidas on minu eesmärgid ja visioon viimase aasta jooksul muutunud?
 • Mida mul on hea meel lisada?
 • Millest ma enam ei hooli?

Seejärel muutke oma eesmärke, kohustusi ja ajakavasid, et need vastaksid teie uuele visioonile. Ja tee seda ilma süütundeta. (Tegelikult on üsna vabastav loobuda vanadest eesmärkidest, mis teile enam ei meeldi. Ja teha ruumi oma uutele eesmärkidele ja huvidele.)

RIKKU ELU LÕKS nr 8:

Enda ümbritsemine valede inimestega

Keegi ei saavuta oma rikast elu üksi. Nagu Jim Rohn ütleb, olete viie lähima inimese keskmine.

 • Kellega sa kõige rohkem aega veedad?
 • Kas nad kurdavad kogu aeg?
 • Kas nad uhkeldavad säästmise ja kokkuhoidlikkusega?
 • Kas neil on oma rikkast elust visioon ja plaan selle saavutamiseks?

Kuidas seda vältida: Tehke nimekiri viiest inimesest, kellega olete kõige lähedasem. Küsige nüüd endalt: kas need on teie elus positiivsed, julgustavad jõud?

Kui mõni mitte, siis kuidas näeks välja veeta nendega vähem aega ja rohkem kellegi teisega? Te ei pea nendega lahku minema ega neid välja kutsuma. Kuid kujutage ette, milline võiks olla teie elu, kui alustaksite lihtsalt kulutamisega vähem aega negatiivsete inimestega ja rohkem aega positiivsete inimestega.

Sellised väikesed muudatused võivad aja jooksul lumepalli muuta ja teie vaatenurka täielikult muuta – rääkimata teie energiatasemest, õnnelikkusest ja elust.

Looge oma visioon Rich Life’ist

Et vältida neid levinud Rich Life Lõksu ja elada sinu ainulaadne Rich Life, peate alustama visioonist. Kuidas see välja näeb? Kuhu sa lähed? Kelle sa kaasa võtad?

Olen koostanud uhiuue tasuta minikursuse, mis aitab teil seda teha: Kuidas kujundada oma rikast elu.

Ühe tunni jooksul loote oma isiklikust rikkast elust elava pildi, et saaksite hakata tahtlikult elama, keskendudes asjadele, mida armastate, ja ignoreerides asju, mida te ei armasta.

Teel saate teada:

 • Mis on ja ei ole rikas elu?
 • Kuidas oma rikast elu kaardistada.
 • Kuidas helistada oma õnnele.

Kui olete lõpetanud, on teie nägemus teie oma, mis juhendab teid kogu ülejäänud elu.

Registreerimiseks sisestage allpool oma teave, see on täiesti tasuta.

100% privaatsus. Pole mänge, pole BS-i ega rämpsposti. Kui registreerute, hoiame teid kursis

sarnased postitused

Leave a Reply