Ülevaade 20-ndast rahandusaastast

0
Ülevaade 20-ndast rahandusaastast

2021: mida sa oskad öelda? See oli kindlasti parem kui aasta 2020. Seda aastat pole vaja uuesti külastada.

Kuigi 2021. aasta ei olnud inimkonna ajaloos lipuaasta, kuna uued COVID-i variandid hävitasid rahvatervist ja ülemaailmset tarneahelat ning demokraatiat ähvardavad jätkuvad ohud, oli kindlasti palju arenguid, mis andsid meile lootust:

  • Mitmed tõhusad COVID-vaktsiinid töötati kiiresti välja, kiideti kasutamiseks heaks ja enam 9,1 miljardit annust neid manustati kogu maailmas, üle 500 miljoni neist oli Ameerika Ühendriikides. See on a monumentaalne saavutus inimkonna heaks.
  • Maailma oma esimene malaaria vaktsiin oli kasutamiseks heaks kiidetud.
  • NASA käivitas James Webbi teleskoop pärast aastakümnete pikkust viivitust ja kui kõik läheb hästi, annab see maailmale enneolematuid teadmisi universumi kohta.
  • USA ajaloo pikim sõda sai lõpuks lõpu.
  • USA laste vaesus vähendati poole võrra laiendatud laste maksukrediidiga.
  • USA ajaloo suurim infrastruktuuriinvesteering sõlmiti kahepoolsel viisil seadusega.
  • USA majandus taastus alates 2020. aastast, lisandus umbes 6 miljonit uut töökohta ja töötushüvitised ulatusid 52 aasta madalaim, koos töötuse määr jaanuari 6,3%-lt novembris 4,2%-le.
  • USA töötajad saavutasid suurema mõjuvõimu kui aastakümnete jooksul, näidates tugevat palgatõusu.
  • USA aktsiaturg näitas vastupanuvõimet ja saavutas kõigi aegade uued rekordid.

Veel üks põhjus tähistamiseks (minu jaoks)? 20somethingfinance tähistab sel nädalal oma 14. aastapäeva. 2021. aastal avaldati arhiivis 56 postitust (uus ja mõned suuremad ümberkirjutused).

Märkus uutele tulijatele, et see sait on endiselt iseseisev, ühele inimesele mõeldud saade ja see on olnud alates 1. päevast (loomulikult suurepäraste sõprade, pereliikmete, tellijate ja lugejate/kommenteerijate toel!). Kõik siin olevad artiklid on minu kirjutatud – pole salajasi omanikke ega rahastajaid, kummituskirjutajaid, täitjaid, külalisblogisid, sponsoreeritud postituste prügi jne. Kirjutan asjadest, mis mulle huvitavad ja arvan, et enamik meist suudab. teadmisest kasu. Loodetavasti mõjub osa sellest, inspireerib, lõbustab ja/või harib.

Nagu ikka, on tagasiside teretulnud. Mis on teile külge jäänud? Mis mõjutas positiivseid muutusi? Kas on mingeid konkreetseid teemasid, mida soovite, et ma uuriksin, uuesti uuriksin või millesse süveneksin? Palun jagage oma tagasisidet ja taotlusi kommentaaride jaotises.

Kui olete siin suhteliselt uus või pole seda veel teinud, võite jälgida 20SomethingFinance’i Facebooki leht, jälgi mind Twitterisja/või tellige, et saada uusi postitusi – tasuta – meili teel. Ja vaadake raha säästvate toodete lehte, et saada uusimaid soovitusi minu lemmiktoodete/teenuste kohta, et aidata lugejatel raha säästa.

Head uut aastat kõigile! Siin on viimase aasta parimad artiklid…

jaanuaril

veebruaril

märtsil

aprill

mai

juunini

juulil

august

  • N/A – kõik vajavad aeg-ajalt suvepuhkust, tead?

septembril

oktoober

novembril

detsember

sarnased postitused

Leave a Reply