Mis on Disney osaajalise kasutamise õigus ja kas seda tasub osta? » Savoteur

2
Mis on Disney osaajalise kasutamise õigus ja kas seda tasub osta? » Savoteur

Disney Vacation Club on võib-olla üks populaarsemaid osaajalise kasutamise brände perede ja loomulikult Disney täiskasvanute seas. Disney osaajalise kasutamise bränd muutis puhkuse omandiõiguse sellisel kujul, nagu me seda praegu tunneme, pakkudes paindlikku punktipõhist omandiõigust, erilisi soodustusi ja allahindlusi ning kauneid kuurordiobjekte üle kogu riigi.

Praegu on DVC kuurorte viisteist. Igaüks neist pimestab omanikke erineva suuruse, lõbusate mugavustega kõigile, maailmatasemel einestamiskogemuste ja isegi tegelaste välimusega.

Mis on Disney osaajalise kasutamise õigus?

Disney puhkuseklubi või lühidalt DVC nime all tuntud Disney osaajalise kasutamise õigused võimaldavad Disney armastajatel ja peredel omada oma lemmikkuurordist osa, millel on eelisõigus broneeringute tegemiseks. Omanikud saavad peatuda parimates Disney kuurortides Orlandos, Californias, Hilton Headi saarel, Hawaiil või Vero rannas.

Esimene Disney Vacation Clubi majutusasutus avas uksed 1991. aastal ja on sellest ajast alates tohutult kasvanud viieteistkümne kuurordiga üle Ameerika Ühendriikide. Disney Vacation Clubi liikmeks saamiseks võite osta DVC-punkte osaajalise kasutamise esitluse või DVC edasimüügituru ajal.

Disney puhkuseklubi puhkuseosakute kuurordid

Ameerika Ühendriikides on viisteist Disney osaajalise kasutamise õigusega kuurorti, neist üksteist Walt Disney Worldi kinnistul Orlandos. Disney osaajalise kasutamise õiguse ostmisel valite ühe kuurordi oma kodukuurordiks, mis on vara, kus asub teie omandiõigus.

Teie kodukuurort on vara, millele teil on eelisjärjekorras juurdepääs, seega on oluline valida see, kuhu kavatsete kõige rohkem reisida.

15 DVC kodukuurorti

 • Disney loomariigi villad – Orlando, Florida
 • Aulani, Disney Vacation Club Villas, Ko Olina, Hawaii – O’ahu, Hawaii
 • Bay Lake Tower Disney kaasaegses kuurordis – Orlando, Florida
 • Disney rannaklubi villad – Orlando, Florida
 • Disney BoardWalk Villas – Orlando, Florida
 • Boulder Ridge’i villad Disney Wilderness Lodge’is – Orlando, Florida
 • Copper Creeki villad ja majakesed Disney Wilderness Lodge’is – Orlando, Florida
 • Villad Disney Grand Californian hotellis – Anaheim, California
 • Villad Disney Grand Floridian Resortis – Orlando, Florida
 • Disney Hilton Head Islandi kuurort – Hilton Headi saar, Lõuna-Carolina
 • Disney Old Key Westi kuurort – Orlando, Florida
 • Polüneesia villad ja bangalod – Orlando, Florida
 • Disney Riviera kuurort – Orlando, Florida
 • Saratoga Springsi kuurort – Orlando, Florida
 • Disney Vero Beach Resort – Vero Beach, Florida

Lisaks suurepärastele asukohtadele on igal DVC kuurordil ainulaadne maagiline teema, mis transpordib külalisi iga atmosfääriga. Näiteks Disney Animal Kingdom Villas on lemmik, sest see tekitab külalistes tunde, nagu avastaks savanne Aafrika safaril. Kui kinnistul on tõelised eksootilised loomad, võite märgata kaelkirjakuid, sebrasid, flamingosid ja palju muud.

Uusim Disney puhkuseosakute portfelliga liitunud kuurort on Disney Riviera Resort. Riviera teema pärineb inspiratsioonist, mille Walt Disney ise leidis Euroopa Vahemere rannikut külastades. Kogu majutusasutusest leiate suured võlvkäigud, 20. sajandi sisustus ja erinevad Vahemere mõjutused. Muidugi on Disney osaajalise kasutamise õiguse omamise parim osa punktide kasutamine mis tahes kuurordis peatumiseks ja iga kuurordi kogemiseks.

Kuidas Disney osaajalise kasutamise õigus töötab

Disney Vacation Club töötab pakkudes punktipõhist omandiõigust, mis tähendab, et omanikud saavad iga-aastaselt punkte, mida nad saavad kulutada nagu puhkusevaluutat. Kui ostate DVC osaajalise kasutamise õiguse, näitab teie leping, kui palju punkte te igal aastal saate.

Sellised asjad nagu teie keskmine seltskonna suurus, aastaaeg, millal eelistate reisida, ja see, millisesse kuurorti kavatsete kõige rohkem puhkama minna, võivad määrata, kui palju punkte vajate. Üks DVC eeliseid on võimalus kanda ka punkte, mida te aasta jooksul ei kasuta, järgmise aasta jaotusse või laenata punkte järgmisest aastast.

Mis on DVC kasutusaasta?

Igale omanikule määratakse DVC-punktide ostmisel kasutusaasta. Vaatamata sellele, mida võite arvata, viitab DVC kasutusaasta kuule, mitte aastale. Teie kasutusaasta (UY) on kuu, mil saate oma iga-aastased punktid. Arvestada tuleb kaheksa kasutusaastaga: veebruar, märts, aprill, juuni, august, september, oktoober ja detsember.

Mitte iga kuurort ei paku samu kasutusaasta lepinguid, kuid ükski kasutusaasta pole parem kui teine. Ideaalis võiksite valida kasutusaasta, mis langeb kokku tavapärase reisimisega. Samuti on kõige parem reisida niipea kui võimalik, kui olete oma kasutusaasta sisestanud. Seda seetõttu, et kui tühistate oma broneeringu 30 päeva jooksul pärast sisseregistreerimist, kantakse teie punktid hoiukontole. Kui punktid kantakse hoiukontole, peate need kulutama järgmiseks kasutusaastaks, vastasel juhul need aeguvad.

Te ei saa oma arvelduskontole punkte kanda ja saate neid kasutada ainult broneeringu tegemiseks mitte rohkem kui 60 päeva ette. DVC-punktid on väärtuslikud, nii et te ei soovi neid raisku lasta!

Teie kasutusaasta näitab ka seda, millal tuleb teie punktid kanda, kui otsustate seda teha järgmisel aastal. Näiteks kui plaanite oma punkte pangale kanda, peate seda tegema oma kasutusaasta esimese kaheksa kuu jooksul.

Kui kaugele ette saate Disney puhkuseosakute kuurordis broneerida?

Disney osaajalise kasutamise õiguse omanikud saavad teha broneeringuid kuni 11 kuud enne oma kodukuurordis sisseregistreerimist. Sellepärast on kodukuurorti valimiseks nii oluline leida aega! Sageli müüakse Disney kinnisvarad üsna kiiresti välja, eriti pühadehooajal või kevadel. Nii et kui loodate teha broneeringu, näiteks jõulunädalal või uusaastal, peaksite plaanima oma broneeringu teha jaanuaris.

Kui plaanite ööbida mõnes muus kuurordis peale oma kodukuurordi, on teil broneeringu tegemiseks aega vaid kuni seitse kuud ette. Kahjuks ei ole väga populaarsetel aastaaegadel lihtne väljaspool kodukuurorti broneeringuid teha, seega on planeerimine võtmetähtsusega.

DVC lepingu aegumiskuupäevad

Mõned võivad seda pidada puuduseks, kuid kõigil DVC lepingutel on aegunud. Iga omanik, kes omab punkte näiteks BoardWalki kuurordis, aegub 31.01.2042. Hoolimata sellest, mida võite arvata, ei ole asi selles, et DVC müüb kasutusõiguse (RTU) osaajalise kasutamise õiguseid. Disney Vacation Club rendib iga kuurordi kinnisvara jaoks maad ettevõttelt Disney Vacation Development, Inc. Igal kuurordilepingul on iga omaniku jaoks sama aegumiskuupäev, mistõttu Disney osaajalise kasutamise õigused erinevad RTU osaajalise kasutamise õigusest.

Tavaliselt kehtib iga kuurordileping kuni 50 aastat alates avamisest.

Kuurort Aegumine
Vero rannakuurort 31.01.2042
Hilton Head Islandi kuurort 31.01.2042
BoardWalki villad 31.01.2042
Boulder Ridge Wilderness Lodge’is 31.01.2042
Beach Clubi villad 31.01.2042
Vana Key West 31.01.2042 – või – 31.01.2057
Saratoga Springsi kuurort 31.01.2054
Loomariigi villad 31.01.2057
Bay Lake Tower 31.01.2060
Suur California 31.01.2060
Aulani 31.01.2062
Suur Floridiaan 31.01.2064
polüneeslane 31.01.2066
Copper Creek Wilderness Lodge’is 31.01.2068
Riviera kuurort 31.01.2070

Keegi ei tea, mis juhtub, kui nendele aegumiskuupäevadele läheneme. Lisaks on Old Key Westil loetletud kaks aegumiskuupäeva, sest 2007. aastal andis Disney omanikele võimaluse maksta lepingute pikendamise eest 15 aastaks.

Kui palju Disney osaajalise kasutamise punkte vajate?

Kui lähete Disney osaajalise kasutamise ekskursioonile, aitab müügiesindaja teil kõige paremini kindlaks teha, kui palju DVC-punkte vajate. Parim on uurida Disney igal aastal välja antud DVC punktitabeleid, mis näitavad, kui palju iga kuurort igal hooajal ja üksusetüübil punktides maksab.

Mõned asjad, mida meeles pidada, kui mõtlete, kui palju DVC-punkte vajate, on järgmised:

 • Hooaeg, mille jooksul reisite igal aastal kõige tõenäolisemalt. Walt Disney Worldi kuurortide kõrghooajad hõlmavad puhkusekuud, sügist ja kevadvaheaega. Kui plaanite nendel aegadel broneeringuid teha, kulutage punktidele rohkem.
 • Teiega koos reisivate inimeste arv. Suuremad pered vajavad loomulikult rohkem ruumi. Disney osaajalise kasutamise õiguse üks paljudest eelistest on avarad majutusruumid, kus on mitu magamistuba, täielikult varustatud köök ja isegi elutuba.
 • Teie kodukuurordi populaarsus või nõudlus. Uuemate Disney Vacation Clubi kinnisvaraobjektide järele on suurem nõudlus kui teistel, seega maksavad need punktides rohkem.

Disney puhkuseosaku ostmine

Kui otsustate, et Disney osaajalise kasutamise õigus on seda väärt, saate seda teha osta DVC punkte otse Disney Vacation Clubist. Igas DVC-majas on peamises fuajees tavaliselt laud või kiosk, kus saate liikmelisuse kohta küsida ja ekskursioonile registreeruda.

DVC osaajalise kasutamise õiguse ringkäigul tutvustab müügiesindaja teile, kuidas Disney osaajalise kasutamise õiguse programm töötab, kuidas DVC-punkte kasutada ja isegi näha kinnistul asuva DVC villa sisemust. Esitluse lõpuks saate kohe osta ja alustada sulgemisprotsessi.

DVC edasimüük

Mõned arukad kliendid või korduvostjad sirvivad seda DVC edasimüük enne Disney osaajalise kasutamise õiguse ostmist otse DVC-lt. Jaehindade asemel võite leida DVC edasimüüki, mille hind on murdosa. Siiski võib teie enda jaoks kuluda veidi rohkem tööd, et leida just see, mida otsite, samuti leida vahendus- ja omandiõigusettevõte, kes abistab sulgemisprotsessis.

osaajalise kasutamise edasimüük on veidi keerulisem kui traditsiooniline kinnisvara. Enne lepingute allkirjastamist peate kontrollima kõiki omandiõiguse üksikasju, leidma hea mainega omandiõigusega ettevõtte, mis hoiab raha tingdeponeerimisel, allkirjastada ja notariaalselt kinnitada dokumente, läbida esmakeeldumisõigus (ROFR) ja palju muud.

Parim on kasutada litsentseeritud kinnisvaravahendust, mis on spetsialiseerunud osaajalise kasutamise õiguse edasimüügile, eriti seda, mis tegeleb eelkõige DVC edasimüügiga. Võite leida DVC-punkte eBayst 1 dollari eest, kuid kui olete lepingud Disneyle saatnud, ostavad nad need ROFR-i ülevaatuse ajal tõenäolisemalt tagasi. Erinevad veebifoorumid, nagu Disboards.com või Tug2.net, on suurepärased kohad, kus otsida parimaid osaajalise kasutamise õiguse edasimüügiettevõtteid või suhelda müüa soovivate omanikega.

DVC edasimüügipiirangud

Kuigi DVC edasimüügi ostmine on suurepärane idee, kui soovite raha säästa, tuleb meeles pidada teatud DVC edasimüügipiiranguid. 2019. aasta jaanuaris teatas Disney Vacation Club suurest muudatusest edasimüügi ostjate osas.

Kui ostsite DVC-punktid praegu edasimüügiturult, saaksite neid kasutada ainult enne Riviera kuurordi ehitatud DVC-objektide broneerimiseks. Lisaks, kui ostate Riviera punkte edasimüügiturult, saate neid punkte kasutada ainult Rivieras broneeringute tegemiseks.

DVC teatas ka, et sinise liikmekaardi saamiseks peavad liikmed nüüd omama vähemalt 150 otse Disneylt ostetud punkti. Sinine liikmekaart annab omanikele juurdepääsu uskumatutele allahindlustele söögikohtadelt ja ostlemisel, ainult liikmetele mõeldud salongides ja isegi DVC-punktide kaudu Disney Cruise Line’i pileti broneerimisel.

Kokkuvõte: kas Disney puhkuseosaku ostmine on seda väärt?

Mis tahes osaajalise kasutamise õiguse puhul ei ole mõistlik kaaluda ostmist mis tahes rahalise kasu saamiseks. Ajaosakuid tavaliselt ei hinda. Disney Vacation Club on edasimüügiturul paljulubav, mõned omanikud teenivad isegi kasumit. Ostuotsuse tegemisel ei tohiks aga kasumi teenimine olla teie lõppeesmärk.

Disney armastajad, pered ja sagedased reisijad peavad Disney Vacation Clubi seda väärt, sest nad kasutavad seda igal aastal ja saavad sellest märkimisväärset kasu. Kui aga arvate, et te ei tee broneeringuid igal aastal või ei ole te nii suur Disney fänn, pole ilmselt hea mõte osta. Mõned pered otsustavad seda teha müüa oma DVC-punkte edasimüügiturul.

Disney osaajalise kasutamise õiguse omanikele meeldib aga omada tükki oma lemmikkuurortidest ja kogeda seda maagiat igal aastal. Üle 200 000 omaniku üle maailma on lihtne mõista, miks DVC on üks parimaid puhkuseklubisid.

sarnased postitused

Leave a Reply