Kuidas otsustada 2022. aasta parimate kruiiside üle » Savoteur

4
Kuidas otsustada 2022. aasta parimate kruiiside üle » Savoteur

Kruiisipuhkused on puhkuse liik, mida paljud inimesed naudivad. Need võimaldavad kõikehõlmavat puhkust, kus saate valitud ekskursioonidega osaleda oma lemmiktegevustes nii laevas kui ka väljaspool. Lisaks on lihtne endale lubada gurmeekööki, mis näib olevat igivoolav ja toidukordade jaoks lõputu.

Kruiiside tüübid, mida kaaluda

Paljude erinevat tüüpi kruiiside maksumus on erinev, alates jõekruiisidest kuni suurlaevade kruiisideni kuni jahireisideni ja kaugemalegi. Ookeani- ja jõekruiisidnäiteks on mõned sarnasused veel palju erinevusi ja sihtida erinevas vanuses ja tüüpi reisijaid.

Selle postituse jaoks keskendume 2022. aasta parimatele kruiisidele suurematel laevadel, mis on peredele ja paaridele üldiselt kõige hõlpsamini kättesaadavad ja ligipääsetavamad. Nendel laevadel on tuhandeid reisijaid (üle 1000 kuni 4000 külalist olenevalt kruiisiliinist ja laevast).

Kruiisimaht: tervis ja ohutus

Kui olete mures pandeemia ajal ristluslaeval viibivate inimeste arvu pärast, väidame, et ristlus on üks ohutumaid viise reisimiseks pandeemia ajal ja pärast seda. See oli tõeline pandeemiaeelne ja jääb tõeks ka hiljem.

CLIA (Cruise Lines International Association) tegi seda toetava avalduse 2021. aasta detsembris. Oleme alati hinnanud meetmeid, mida kruiisifirmad võtavad tagamaks, et see on kõige turvalisem reisimisviis. See hõlmab laeva desinfitseerimist, laeva kõigi alade puhastamist ja nende meetodite avalikkuse teavitamise pikkust. Ükski teine ​​reisitööstuse sektor ei tee oma külalistele nii avalikult nii palju.

Sadamad, mida parimate kruiiside jaoks kaaluda

Ameerika Ühendriikide pardalemineku sadamad

Üks USA-st kruiisile mineku eeliseid on see, et saate potentsiaalselt sõita sadamasse või lennata sinna kiiresti riigist. (Ärge unustage kontrollida, kas teil on vaja passi, kui teie kruiis läheb teistesse väljaspool USA-d asuvatesse sadamatesse.)

USA kruiisisadamaid on palju! USA rannikul on kümneid sadamaid Californiast ja Floridast Marylandi, New Yorgi ja Lõuna-Carolinani.

Viis kõige populaarsemat sadamat, mis kõik asuvad suuremate lennujaamade ja kiirteede läheduses, on järgmised kruiisisadamad:

 • Seattle, Washington
 • San Diego, California
 • Los Angeles, California
 • Miami, Florida
 • Fort Lauderdale, Florida

Kõigil suurematel kruiisiliinidel on kruiis, mis väljub ühest ülaltoodud sadamatest.

Sihtkoha sadamad

Oletame, et olete huvitatud merereisist, mis läheb Ameerika Ühendriikide, Põhja-Ameerika või kogu maailma teatud piirkonda. Sel juhul soovite otsida sihtkoha või pardalemineku sadama järgi.

Näited on järgmised:

 • Kruiisile Baja Californiasse (mis sõidab Mehhikosse) lahkuge Los Angelesest.
 • Kas soovite kruiisida Alaskale? Otsige kruiise, mis väljuvad Washingtonist Seattle’ist.
 • Kui soovite sõita Kariibi mere saartele, väljute tõenäoliselt Miami sadamast, Tampast või Fort Lauderdale’ist. Need on kõik Florida sadamad.
 • Kas sa oled kruiisiga Suurte Järvede äärde? Soovite lahkuda Kesk-Läänest või Kirdest, sealhulgas Chicagost ja Bostonist.
 • Kui soovite Euroopas Vahemerele purjetada, otsige kruiisi, mis väljub Hispaaniast Barcelonast.

Parimad kruiisiliinid, mida kaaluda

Parimad kruiisifirmad on kõik nimed, mida olete tõenäoliselt kuulnud, isegi kui te pole kunagi kruiisil käinud. Kui aga hakkate kruiisimaailma vaatama, võivad mõned neist olla teile uued!

Siin on mõned parimad kruiisiliinid, mida oma järgmise kruiisipuhkuse jaoks uurida:

 • Kuulsuste kruiisid
 • Kuninglik Kariibi mere piirkond
 • MSC kruiisid
 • Norra kruiisiliin
 • Printsessi kruiisid
 • Cunard
 • Disney Cruise Line
 • Vikingi ookeanikruiisid (neil on populaarne jõekruiis rida ka)
 • Karneval
 • Cunard
 • Hollandi Ameerika liin
 • Virgin Voyages

Kruiisi hinnakujundus

Kruiiside hinnad sõltuvad järgmistest teguritest:

 • Kruiisi pikkus.
 • Kruiisi sihtkohad (või kruiisikülastuste sadamad).
 • Hooaeg, mil purjetate.
 • Külaliste arv teie kajutis või kajutis (enamik kruiisireise lubab maksimaalselt kaks täiskasvanut ja kaks last.)
 • Broneeritava kabiini kategooria: näiteks sise-, välisvaade, rõdu või sviit.

Täiendavad tegurid, mida tuleb arvestada, kui otsustate, milline kruiis teile sobib

Mõned muud tegurid võivad mõjutada teie otsust, millise kruiisi broneerida, mida te pole võib-olla varem arvesse võtnud.

Enne kruiisi broneerimist on oluline otsustada, milliseid mugavusi või boonuseid soovite. Järgmised mõned jaotised annavad kasulikke näpunäiteid kruiisipuhkuse kaalumisel.

Reisibüroo tagasilöögid ja -soodustused

Kui broneerite kruiisi reisibürooga, on võimalik saada pardaruumi krediiti, mida laeval kasutada. Paljud inimesed kasutavad krediiti kokteilide, söögikohtade broneerimiseks või spaahoolduseks.

Lojaalsusprogrammid

Kui teile meeldivad lojaalsuspreemiad, kaaluge kruiisifirmasid, mis premeerivad korduvaid ristlejaid.

Näiteks Disney Cruise Line’il on oma “Castaway Club” ja Princessil on oma kapteni ring. Mõni registreerimine toimub automaatselt pärast teie esimest kruiisi, teised aga mitte.

Laev-laevas-kruiisid

Laev-laevakruiiside kategooria on mõeldud ristlejatele, kes soovivad suure laeva mugavusi, tegevusi ja meelelahutust, kuid väiksemate kruiiside eksklusiivset kohtlemist.

Need on omamoodi klubid, mis asuvad kruiisil, mille broneerite enne sviidi broneerimist, näiteks juurdepääsuga uksehoidja tasemele. Lisaks saate privilegeeritud juurdepääsu privaatsetele basseinidele, restoranidele ja teenustele, nagu ööpäev läbi ülemteener.

Laev-laevas kruiisid maksab teile muidugi natuke rohkem kui teise kategooria tuba. Kuid selle põhjuseks on lisatud teenused, mida sellega saate.

Näiteks Norwegian Cruise Line’il on The Haven ja Princessil on MedallionClass.

Erasaared

Mõnel kruiisiliinil on erasaared, mida on lahe külastada.

Neid külastavad ainult selle kruiisifirma laevad. Näiteks Royal Caribbeani Kariibi mere marsruudid lähevad nende saarele CocoCayle. Disney Cruise Line’i Kariibi merereisid lähevad Castaway Cayle, Disney erasaarele.

Need saared sobivad ideaalselt ristlejatega puhkajatele. Need sisaldavad meeldejäävaid ekskursiooniseiklusi, veeliumägesid, atraktsioone (nt zip-liinid), baare, restorane ja palju muud.

Peresõbralikkus

Mõned kruiisiliinid on mitme põlvkonna gruppide suhtes sõbralikumad.

Disney Cruise Line on korduvalt valitud parimaks peredele mõeldud kruiisiliiniks, mis pole kellelegi üllatus! Teised kruiisifirmad ei pruugi olla tuntud oma “noorusliku” tegevuse poolest. Lainebasseinide ja kaljuronimise asemel keskenduvad nad peentele söögikohtadele ja kasiinodele.

Laste koolivaheaegadel osaleb kruiisidel rohkem lapsi ja peresid, olenemata ristlusliinist. Seda võib oodata kevad-, suve- ja talvevaheajal.

On asju, mida meeles pidada, et teha kindlaks, kas kruiis sobib teie perele, eriti kui teil on väikesed lapsed:

 • Tegevused pardal, nagu lasermärgistamine, kardisõit, uisutamine ja palju muud.
 • Kui pardal on lastehoid, sealhulgas see, mis vanuseid see hõlmab. Lapsehoidja pardal tähendab seda, et saate oma lapsed “lapsehoidja” teenusesse saata. Neid saab juhendada ja mängida koos teiste nendevanuste lastega, kui naudite kruiisi täiskasvanuna – ainult paar tundi. Mõned kruiisiliinid nõuavad selle teenuse eest lisatasu.
 • Vannid: see võib tunduda rumal asi, mida kaaluda, kuid kui teil on väike väikelaps, kes ei pese duši all ja vajate vanni öiseks vanniks, siis soovite vaadata, milline on vannitoa olukord. kajutites enne broneerimist. Mõnel kruiisil on ainult seisva dušiga kajutid ja teistel on vann.
 • Lapsed purjetavad tasuta: mõnikord korraldab ettevõte, et meelitada teid konkreetset kruiisi broneerima, pakkumisi “lapsed purjetavad tasuta”, kui salongis on kaks maksvat täiskasvanut.

Cruisingu tulevik on helge

Olenemata aastast on kruiisid pidevalt tõusvas trendis, sest igal aastal soovib kruiisidele minna rohkem inimesi. Seetõttu on kruiisireiside tulevik helge, igal aastal sõidavad uued laevad.

Ühele parimale kruiisile minek ainult toidab teie soovi kruiisi jätkata!

sarnased postitused

Leave a Reply