Kuidas Chase pangast tšekke tellida

4

23. september 2021
Postitaja: kasv-kiiresti
Silt: Pangandus

Kas teil on vaja Chase Bankist tšekke tellida?

Uskuge või mitte, isegi tänaseni vajame ja kontrollime. Kui te ei leia oma krediit- või deebetkaarte, võime neid vajada üüri maksmiseks, töötajatele maksmiseks või isegi kaupade eest tasumiseks.

Kuidas aga Chase pangast tšekke tellida?

Enne Interneti kasutamist peaksite uute tšekkide taotlemiseks reisima kohalikku Chase’i panka. Kuid tänapäeval saab Chase Bankist tšekke tellida ka internetipanga kaudu või telefoni teel. Kui otsite veebipõhist hoiupanka, mis maksab rohkem kui tavaline pank, peaksite vaatama, mida CIT Bank Saving Builder pakub.

SÄÄSTUARVE

Interneti-hoiukonto 0,85% APY-ga (Vaata Pakkumist)

Chase pangast tšekkide tellimiseks on mitu võimalust:

Chase’ilt tšekkide tellimiseks on kolm võimalust, kui teil on vähe aega. Need on: 1) telefoni teel; 2) võrgus; või 3) a külastades Chase panga kohalikku filiaali. Siiani kõige lihtsam on veebis Chase.com. Kui olete huvitatud rohkem teada saama, jätkake lugemist.

Tellige tšekke Chase Bankist Interneti-panga kaudu

Saate Chase Bankist tšekke tellida isegi oma kodust lahkumata ja see võtab vaid mõne minuti teie ajast. Jälgimistšekkide tellimiseks veebis oma isiklikul kontol järgige neid lihtsaid samme.

 • logige oma kontole sisse Chase.com.
 • Klõpsake kontol, millelt soovite tšekke tellida.
 • Seejärel klõpsake nuppu “Rohkem” vahekaart
 • Alates “Rohkem” menüüst valige ja klõpsake nuppu “Telli tšekid ja sissemaksetõendid.”
 • Valige soovitud tšekid
 • Isikupärastage tšekid oma teabega

Kui olete kõik juhised järginud, peaksid teie tšekid kohale jõudma mõne tööpäeva jooksul.

Ettevõtte konto:

Kui teil on Chase’is ärikonto, minge neilt tšekkide tellimiseks lihtsalt Deluxe veebisaidile.

Ärikonto puhul järgige Chase Bankist tšekkide tellimiseks järgmisi samme.

 • logige sisse oma kontole saidil Chase.com.
 • Klõpsake kontol, millelt soovite tšekke tellida.
 • Seejärel klõpsake vahekaarti “Veel”.
 • Valige menüüst “Veel” ja klõpsake nuppu “Tellide tšekid ja sissemaksekaardid”.
 • See viib teid aadressile Deluxe veebisait.
 • Klõpsake vahekaarti “Äritšekid ja pangatooted”.
 • Valige vahekaardi „Äritšekid ja pangatooted” menüüst
 • Valige soovitud tšekid
 • Isikupärastage oma tšekid oma ettevõtte teabega

Teie tšekitellimuse olek

Kui olete Chase Bankist tšekkide tellimuse esitanud, saate selle olekut kontrollida. Lihtsalt logige sisse oma Deluxe kontole. Valige vahekaart Tellimuste ajalugu. Seejärel näete oma tellimusi ja saatmise olekut. Tea, et saate oma tellimuse igal ajal tühistada. Kui see nii on, helistage klienditeenindusse numbril 800-865-1913 esmaspäevast reedeni kell 6.00–22.00. Võite saada täieliku krediidi, asendusliikme või täieliku tagasimakse.

Tellige Chase’i pangast tšekke, helistades Chase’i esindajale

Teise võimalusena saate Chase Bankist tšekid tellida telefoni teel. Teie isikliku konto või ettevõtte kontode telefoninumber on 1-888-560-3939. Üks asi, mida Chase’ile helistades meeles pidada, on teada oma marsruutimis- ja kontonumbreid.

Tellige tšekke Chase Bankist, külastades kohalikku filiaali

Traditsiooniline viis jälitustšekkide tellimiseks on külastada kohalikku esindust. Üleriigiliselt on rohkem kui 4700 Chase’i panga asukohta, kust saate oma äri- või isiklikke tšekke tellida. Minge oma naabruses asuvasse. Hoidke oma marsruudi- ja kontonumbrid käes, et kontrollida, kas konto, millele te tšekke tellite, on teie oma.

Kas saate Chase’i pangatšekke saada samal päeval?

Kahjuks ei saa te oma Chase’i tšekke samal päeval kätte. Chase ei paku ajutisi ega vastutšekke. Kiireim viis tšekkide hankimiseks on valida kiirendatud kohaletoimetamine.

Kui palju maksab Chase Bankist tšekkide tellimine?

Kui olete huvitatud Chase pangast tšekkide tellimisest, oleneb maksumus teie konto tüübist, olgu see siis isiklik või ärikonto. See sõltub ka soovitud stiilist ja kogusest. Kui külastate Chase’i või Deluxe’i veebisaiti tšekkide tellimiseks, näete hinda.

Lõpptulemus on see, et Chase Bank pakub mitmeid võimalusi neilt tšekkide tellimiseks. Kiireim viis on seda teha veebis Chase.com-i kaudu. Sealt saate kujundada oma tšekke ja osta muid finantsartikleid, nagu sildid, deebetkaardikaaned, nime- ja aadressitemplid jne.

Üle 4700 kohaliku filiaaliga saate hõlpsalt mõnda filiaali külastada ja tšekke tellida. Või lihtsalt Chase’i esindajale helistamine teeb ka pileti. Seega pole Chase’ilt tšekkide tellimine kunagi olnud lihtsam.

Loodetavasti suutsime teie küsimustele vastata. Andke meile allolevas kommentaaris teada, kui ülaltoodud juhised olid teile kasulikud.

20 küsimust, mida teada saada, kui olete pensionile jäämiseks valmis

Õige finantsnõustaja leidmine, et vastab teie vajadustele ei pea olema raske. SmartAsseti tasuta tööriist sobib teile usaldusisikud finantsnõustajad teie piirkonnas 5 minutiga. SmartAsset on iga nõustaja kontrollinud ja ta on kohustatud tegutsema teie parimates huvides. Kui olete valmis kohtuma kohalike nõustajatega, kes aitavad teil finantseesmärke saavutada, alusta kohe.

Artiklid

Otsitud lehte pole olemas (404)

Lehte, mida otsisite, pole olemas.

Võib-olla kirjutasite aadressi valesti või leht võib olla liikunud.

sarnased postitused

Leave a Reply