Kui palju maksab lemmikloomakindlustus?

7
Kui palju maksab lemmikloomakindlustus?

Kujutage ette, et teie armastatud koer või kass haigestub raskelt ainult selleks, et teada saada, et hooldus, mida nad vajavad, maksab tuhandeid dollareid. See stsenaarium on südantlõhestav, kuid ka uskumatult levinud. Veelgi hullem, paljudel lemmikloomaomanikel pole raha arve tasumiseks.

Kui palju võib lemmikloomade tervishoid teid tagasi lükata? Tervishoidu rahastava ettevõtte CareCredit andmetel maksab vähktõvega koera või kassi ravi lemmikloomaomanikele keskmiselt 4000 dollarit, samas kui võõrkeha eemaldamine lemmiklooma kõhust võib maksta 2955–3262 dollarit.

Mis siis, kui teie lemmikloom murrab luu? Vigastuse parandamine ja kassile taastusravi pakkumine maksab umbes 2257 dollarit ja sama hooldus maksab koerale 2371 dollarit.

Pole ime, et paljud lemmikloomaomanikud ostavad lemmikloomakindlustuse – finantstoote, mis on mõeldud teie lemmiklooma eest hoolitsemise kulude katmiseks. Nagu tervisekindlustus, nõuab lemmikloomakindlustus enne selle kasutamist igakuist või iga-aastast lisatasu ning omavastutust. Lemmikloomakindlustuse omamine võib aga tähendada üle paarisaja dollari (vs. tuhandete dollarite) maksmist, kui teie lemmikloom haigestub või saab vigastada.

Kuidas lemmikloomakindlustus töötab

Vastavalt Kindlustusinfo Instituut (III), lemmiklooma tervisekindlustus toimib sarnaselt inimeste tervisekindlustusega. Need poliisid maksavad raha ja nendega võivad kaasneda omavastutused, kaasmaksed ja kindlustuskatte piirmäärad. Kui lemmikloomakindlustust ostetakse kõige sagedamini kasside ja koerte jaoks, siis eraisikud saavad osta lemmikloomakindlustuse ka eksootiliste lindude, sigade, jäneste ja muude loomade kaaslaste jaoks, keda nad armastavad.

Nagu inimeste tervisekindlustus, varieerub lemmikloomakindlustuse maksumus mitmete tegurite alusel. Kindlustusinfo Instituut (III) ütleb, et lemmikloomakindlustuse kulud on kohandatud üksikutele loomadele, lähtudes:

 • Lemmiklooma vanus
 • Üldine tervis
 • Teie valitud katvuse tase
 • Looma tüüp, kelle jaoks kindlustuskaitset ostate

Üldiselt nõuavad vanemad loomad kallimaid lemmikloomade tervisekindlustusmakseid ja mõnel lemmikloomakindlustusseltsil on vanusepiirang. Näiteks Healthy Paws lemmikloomakindlustusega saate osta kindlustuskaitset ainult kuni 13-aastastele loomadele.

Pange tähele ka seda, et lemmikloomakindlustus katab harva olemasolevaid haigusseisundeid ning teatud koera- või kassitõugude kindlustamine võib olla keerulisem. Kui teil on lemmikloom, kes on näiteks kulukate pärilike seisundite suhtes eriti haavatav, võib teil olla piiratud arv lemmikloomakindlustusfirmasid, mida saate kasutada.

Lemmikloomakindlustuse tüübid

Kui hakkate lemmikloomade kindlustusfirmasid ja poliise võrdlema, märkate ka erinevat hooldustaset. Kuigi mõned ettevõtted pakuvad rohkem kindlustustaset, jagunevad lemmikloomakindlustuspoliisid tavaliselt ühte kolmest tasemest:

 • Lemmiklooma põhikindlustus: See katvuse tase on kõige odavam valik ja selle eesmärk on hoida ära katastroofilised lemmikloomahooldusarved juhuslike vigastuste ja tõsiste haiguste korral. Mõnel juhul hõlmavad lemmikloomade põhikindlustusplaanid ainult õnnetustest põhjustatud vigastusi. Lemmikloomakindlustuse põhiplaanide puhul on omavastutus palju suurem ja kindlustuskaitse piirmäärad piiravad seda, kui palju nad aastas või teie lemmiklooma eluea jooksul välja maksavad.
 • Terviklik lemmikloomakindlustus: see lemmikloomakindlustuse tase maksab üldiselt rohkem, kuid see hõlmab rohkem vigastusi või haigusi, samuti kontorikülastusi, teatud tüüpi teste ja retseptiravimeid. Omavastutus on tavaliselt väiksem kui lemmikloomakindlustuse põhiplaanide puhul, kuid kindlustuskatte ülemmäärad piiravad siiski seda, kui palju teie poliis loomahoolduse eest välja maksab.
 • Hea hoolduse lemmikloomakindlustus: Lemmikloomakindlustuse kõrgeim tase hõlmab kõige tugevamat lemmikloomade kaitset, mida raha eest osta saab. See katvus hõlmab isegi korralikku hooldust ja ennetavat hooldust, näiteks kirbu- ja südameussitablette ning regulaarseid vaktsineerimisi. Nendel plaanidel tavaliselt ei ole omavastutust või see on väiksem kui teiste lemmikloomakindlustusplaanide puhul.

Lemmikloomakindlustuse ostmisel peaksite püüdma võrrelda mõne erineva ettevõtte hinnapakkumisi. Siiski peaks teil olema ka üldine ettekujutus katvuse tasemest, millest saate kõige rohkem kasu saada.

Teil palutakse üldiselt maksta suuremaid kindlustusmakseid tervikliku plaani, sealhulgas hooldusvisiitide plaanide eest. Kuid need kõrgemad kindlustusmaksed võivad teile lubada kõrgemaid katvuse piirmäärasid ja rohkem kaasatud hüvitisi. Samuti saate osta lemmiklooma kindlustuse põhiplaani palju odavamalt, kui teile sobivad madalamad kindlustuslimiidid ja vähem kaasatud hüvesid.

Mida katab lemmikloomakindlustus?

Veel üks detail, mida lemmikloomakindlustuspoliiside puhul tähele panna, on asjaolu, et need välistavad sageli teatud tüüpi hoolduse, samuti vigastused või haigused. Kuna erinevad lemmikloomakindlustusseltsid välistavad erinevad tingimused, on see veel üks valdkond, mida soovite enne lemmikloomakindlustuse plaani sõlmimist uurida.

Seda arvestades hõlmavad enamik lemmikloomakindlustusplaane selliseid tingimusi nagu:

 • Haigused
 • Õnnetused
 • Mõned pärilikud seisundid
 • Mõned kaasasündinud seisundid
 • Vähk
 • Diagnostilised ravimeetodid
 • Hospitaliseerimine
 • Erakorraline abi

Mida lemmikloomakindlustusplaanid ei kata?

Enamasti ei kata lemmikloomakindlustusplaanid mingeid olemasolevaid tingimusi. Enamik lemmikloomakindlustusplaane ei paku ka rutiinse hoolduse ja heaolu katmist ning enamik välistab kontorikülastused ja eksamitasud.

Leiate ka lemmikloomakindlustusplaane, mis katavad ainult õnnetusi, kuid see kehtib ainult kõige lihtsamate pakutavate plaanide hulgas.

Lemmikloomakindlustuse keskmine maksumus

Kui palju maksab koerte lemmikloomakindlustus? Kui palju maksab kassi lemmikloomakindlustus? Need on olulised küsimused, kuid vastus ei ole iga lemmiklooma puhul sama.

Nagu me juba mainisime, on lemmikloomade kindlustusmaksed väga erinevad olenevalt loomast, kellele soovite kindlustuskaitset osta, nende vanusest ja tervisest. Teie valitud katvuse tase mängib rolli ka selles, kui palju lemmikloomakindlustus maksab, ja ka seda, milliselt ettevõttelt kindlustuskaitset ostate.

Seda öeldes on Põhja-Ameerika lemmikloomade tervisekindlustuse assotsiatsioon (NAPHIA) näitab järgmisi keskmisi lemmikloomakindlustusmakseid kasside ja koerte kohta 2020. aastal.

Ainult õnnetuste katvus, Ameerika Ühendriigid (2020) Õnnetuste ja haiguste katvus, Ameerika Ühendriigid (2020)
Koerad 18,17 dollarit kuus 49,51 dollarit kuus
Kassid 11,13 dollarit kuus 28,48 dollarit kuus

Lemmikloomakindlustuse hinnapakkumiste näidised

Eespool näidatud keskmised lemmikloomakindlustuse kulud näitavad perede keskmisi kulusid, kuid need ei räägi kogu lugu. Samuti on oluline märkida, kui palju lemmikloomakindlustus maksab põhiliste, igakülgsete ja hästi hooldatavate lemmikloomakindlustusplaanide puhul.

Et aidata teil saada rohkem perspektiivi, saime koerte ja kasside lemmikloomakindlustuse hinnapakkumised kolmelt populaarselt pakkujalt – HealthyPaws, PrudentPet ja ASPCA. Kõik meie lemmikloomakindlustuse hinnapakkumised olid kahe erineva looma kohta:

 • Koer: 5-aastane suur segatõug (emane)
 • Kass: 5-aastane kodune lühikarvaline (isane)
Terved käpad Arukas Lemmikloom ASPCA
Kui palju maksab koera lemmikloomakindlustus? 44,24–58,27 dollarit kuus 27,35–82,21 dollarit kuus 31,98–111,94 dollarit kuus
Kui palju maksab kassi lemmikloomakindlustus? 17,25–22,75 dollarit kuus 14,39–39 dollarit kuus 14,29–54,87 dollarit kuus

Kuigi ülaltoodud graafikul olevad plaanid erinevad katvuse osas, võivad kulud anda teile üldise ettekujutuse, kui palju maksate koera või kassi eest. Üldiselt on graafiku madalaimad hinnapakkumised iga ettevõtte lemmikloomahoolduse põhikindlustuse kohta, samas kui kõige kallimad plaanid sisaldavad selliseid hüvesid nagu retseptiravimite katvus ja tervisekülastused.

Kuidas osta lemmikloomakindlustust

Kui teie eesmärk on saada parim lemmikloomakindlustus, mida raha eest osta saab, peaksite alustama lemmikloomakindlustuse pakkumiste võrdlemisest vähemalt kolme kuni nelja erineva pakkujaga. Teised näpunäited, mis aitavad teil lemmikloomakindlustust paremini teenida, on järgmised:

 • Vaadake aastaseid ülemmäärasid: Lemmikloomakindlustuse plaanidel on iga-aastased ülemmäärad, mis võivad oluliselt piirata teie kindlustuse väljamakseid. Mõnede plaanide puhul võivad need ülemmäärad ulatuda 3000 dollarini, seega kontrollige kindlasti. Kui soovite tõesti ennast ja oma katastroofilisi veterinaararsti arveid kaitsta, valite lemmikloomakindlustuse plaani, mille kindlustuslimiit on kõrgeim.
 • Otsige eluaegseid mütsid: Mõnel lemmikloomakindlustusplaanil on ka eluaegne kindlustuskaitse, mis võib muuta need halvaks võimaluseks, kui teie lemmikloomal tekib krooniline haigus. Veetke aega katvuse ülemmäärade vaatamiseks ja proovige võimaluse korral vältida plaane, mille eluea jooksul leviala piirmäärad on madalad.
 • Kontrollige välistusi: Veenduge, et teie kaalutavatel lemmikloomakindlustusseltsidel poleks konkreetseid välistusi, mis võiksid teie lemmikloomale kehtida. Kui teie lemmikloomal on kalduvus teatud pärilikule seisundile, näiteks ostes seda haigusseisundit välistava lemmikloomakindlustusplaani, oleksite haavatav suurte veterinaararstide arvete ees.
 • Valige mahaarvatav summa: Tavaliselt peate oma lemmikloomakindlustuse plaanile juurdepääsu saamiseks maksma omavastutust ja tavalised omavastutused jäävad vahemikku 100–1000 dollarit. Veenduge, et oma poliisi jaoks valitud omavastutus on selline, mida saate endale kergesti lubada.
 • Otsustage, kas soovite tervisehooldust: Maksate lemmikloomade tervisehooldusega lemmikloomakindlustuse eest rohkem, kuid võite saada rohkem väärtust ja meelerahu. Kui hoolitsete hoolikalt oma lemmiklooma ennetava hoolduse eest, võib tervisekülastuste plaan olla suurepärane pakkumine.
 • Kontrollige hüvitise taset: Pange tähele, et lemmikloomakindlustuse plaanid katavad tavaliselt teatud protsendi kuludest kuni aastapiiranguni, kusjuures 60% kuni 90% jääb tavavahemikku. Valige kindlasti lemmikloomakindlustusplaan, mille hüvitistase teile sobib.

Õnneks on lemmikloomakindlustust uskumatult lihtne osta – palju lihtsam kui inimestele tervisekindlustuse ostmine. Enamik lemmikloomakindlustusfirmasid lasevad teil saada lemmikloomakindlustuse jaoks tasuta hinnapakkumise veebis ja mõne minutiga.

Enamasti on ainsad üksikasjad, mida peate pakkuma, teie looma tüüp, teie lemmiklooma nimi, lemmiklooma tõug (sh segatõud) ja vanus. Võimalik, et peate esitama ka kontaktteabe, näiteks oma e-posti aadressi või telefoninumbri, kuid protsess on siiski imelihtne.

Reklaamid raha järgi. Võime saada tasu, kui klõpsate sellel reklaamil.Reklaam

Lemmikloomad on pere lahutamatu osa.

Leidke oma neljajalgse sõbra jaoks parim poliitika juba täna, klõpsates allpool.

Hankige tasuta hinnapakkumine

Lemmikloomakindlustuse korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kas loomaarstid aktsepteerivad lemmikloomakindlustust?

Lemmikloomakindlustuse toimimise tõttu ei pea te muretsema, milliseid kontoreid saate kasutada ja milliseid mitte. Lemmikloomakindlustusega maksate oma looma eest hoolitsemise eest ette ja esitate arved kulude hüvitamiseks hiljem. Katvuse taotlemiseks peate lihtsalt külastama litsentseeritud veterinaararsti.

Kui palju maksab koera lemmikloomakindlustus?

Põhja-Ameerika lemmikloomade tervisekindlustuse assotsiatsiooni (NAPHIA) andmetel oli 2020. aastal koerte lemmikloomakindlustuse keskmine maksumus 18,17–49,51 dollarit kuus.

Kui palju maksab kassi lemmikloomakindlustus?

Põhja-Ameerika lemmikloomade tervisekindlustuse assotsiatsiooni (NAPHIA) andmetel oli kasside keskmine lemmikloomakindlustus 2020. aastal 11,13–28,28 dollarit kuus.

Kui palju maksab Petsmartis lemmikloomakindlustus?

Petsmarti lemmikloomakindlustuse kulud sõltuvad nii looma tüübist, keda soovite kaitsta, kui ka teie lemmiklooma vanusest ja tervisest. Soovitame võtta ühendust kohaliku Petsmartiga, et saada soovitud kindlustuse tüüpi lemmikloomakindlustuse pakkumine.

Mis on lemmikloomakindlustuse “hüvitise määr?”

Lemmikloomakindlustuse hüvitamise määr on rahasumma, mille teie lemmikloomakindlustusplaan teile nõude esitamisel hüvitab. Tüüpilised hüvitamismäärad on 60–90% teie lemmikloomade tervishoiukuludest, kuigi mõned plaanid katavad 100%.

Miks ei kata lemmikloomakindlustus juba olemasolevaid tingimusi?

Lemmikloomakindlustus ei kata olemasolevaid tingimusi, millest te juba teate, nagu ka te ei saa osta kodukindlustust, kui teie maja on juba põlenud. Parim võimalus on osta lemmikloomakindlustus niipea, kui võtate uue lemmiklooma. Nii saate kindlustuskatte juba enne probleemide tekkimist.

Kas lemmikloomakindlustusel on ooteaeg?

Paljud lemmikloomade tervisekindlustusplaanid nõuavad ooteaega, enne kui saate oma kindlustuskaitset kasutada või nõudeid esitada. Näiteks peate võib-olla maksma oma plaani eest vähemalt 30 või 60 päeva enne katte tegelikku algust.

sarnased postitused

Leave a Reply