Kõik, mida pead teadma enne 2022. aastal liitumist » Savoteur

3
Kõik, mida pead teadma enne 2022. aastal liitumist » Savoteur

Kas soovite oma toidutšekkidelt raha tagasi saada? Siin tulebki mängu Fetch Rewards. Selles Fetch Rewardsi ülevaates räägime sellest, kuidas rakendus töötab ja kuidas rakendusega teenitavat raha maksimeerida.

Fetch Rewards on rakendus, mis võimaldab teil kviitungeid skannida ja nendelt raha tagasi saada. Pole tähtis, millises toidupoes olete ostnud, ega ka see, kas olete ostnud oma kaubad veebist või poest. Skaneerite oma kviitungi ja lunastate punktid kinkekaartide jaoks sellistes kohtades nagu Amazon, Visa ja palju muud.

Selles ülevaates käsitleme seda, kuidas rakendus Fetch Rewards töötab, kui see on legitiimne, ja kuidas saate nende platvormiga teenitavat raha maksimeerida.

Mis on Fetch Rewards?

Fetch Rewards on mobiilirakendus, mis võimaldab teil toidukaupade eest punkte teenida. Saate oma ostudelt raha tagasi saada, laadides üles kviitungi või ostes kindlate kaubamärkidega.

Rakenduse Fetch Rewards kasutamine on tasuta. See on lihtsalt kasutatav rakendus ja see pole midagi enamat kui lihtsalt kviitungi skannimine või veebikviitungi linkimine. See kõik toimub automaatselt ja rakenduses. Lisaks pole vahet, kus olete ostnud. Saate oma kviitungi üles laadida kõikjal, sealhulgas Target, Shipt, Walmart ja palju muud.

Funktsiooniga Fetch Rewards saate teenida punkte rohkem kui lihtsalt toidupoes. Saate punkte, kui laadite kviitungi üles teiste hulgast:

 • Supermarketid ja toidupoed
 • Ehituspoed
 • Alkoholipoed
 • Lemmikloomakauplused

Kui teil on piisavalt punkte salvestatud, saate paljudele veebimüüjatele preemiaid, näiteks kinkekaardi. Näiteks Amazon, Delta, Hulu, Walmart ja palju muud.

Kuidas Fetch Rewards töötab?

Fetch Rewards on lihtne kasutada. Esiteks võite minna Google Play poodi või iTunes App Store’i ja alla laadida rakenduse tasuta. Pärast konto loomist saate seda kasutama hakata.

Niisiis, kuidas rakendus töötab?

 1. Kui olete ostmise lõpetanud, laadite kviitungi üles. Puuduvad konkreetsed pakkumised, mille peate esmalt avama, ega skannimiseks vöötkoode. Teie kviitung tuleb skannida 14 päeva jooksul ja see annab teile 25 punkti iga kord, kui kviitungit skannite. Nädalas saate üles laadida kuni 35 kviitungit.
 2. Fetch Rewards kontrollib, kas teie kviitungil on tooteid, mille eest nad punkte pakuvad. Saate 250–5000 punkti üksuse kohta, vahemikus 0,25–5 dollarit pakkumise kohta. Teie kviitungil võib olla rohkem kui üks pakkumine ja ühe kviitungi kohta võite teenida mitu korda.
 3. Saate boonuspunkte, kui on olemas eripakkumine või kui olete oma kontoga saavutanud teatud verstapostid. Kõik see toimub automaatselt, nii et te ei pea sõrmegi tõstma.
 4. Kui soovite rakendusega Fetch oma tulusid suurendada, võite soovitada sõpru või perekonda. Saate mõlemad 2000 boonuspunkti, kui teie soovitus skannib nende esimest kviitungit.
 5. Saate raha välja võtta, kui teenite 3000 punkti (3 dollari ekvivalent).

Kuidas oma raha välja võtta?

Kui olete kogunud üle 3000 punkti (3 dollari väärtuses), saate raha välja võtta. Teil on Fetch Rewardsiga viis erinevat lunastamisvõimalust.

 • Nad pakuvad kinkekaarte Amazonile, Deltale, Walmartile, Visale, Uberile, Targetile, Hulule ja teistele.
 • Teenitud punktidega saate ettemakstud Visa kaardi.
 • Võite otsustada annetada oma raha heategevusorganisatsioonidele, nagu Punane Rist või Ameerika Vähiliit.
 • Kui teil on piisavalt punkte, saate valida ajakirjade tellimise.
 • Nad pakuvad võimalust osaleda oma punktidega loosimises alates 100 punktist.

Mida rohkem punkte kogute, seda rohkem kinkekaarte saate valida. Kui jõuad 15 000-25 000 punktini, saad praktiliselt valida ükskõik millise kinkekaardi, mida soovid.

Fetch Rewards ei paku PayPalile või Venmole raha tagasi, nagu seda teevad teised rakendused. Nad pakuvad ainult kinkekaarte. Kuid selliste valikute puhul nagu Visa Prepaid ja Amazon, teate, et saate kulutada raha soovitud toodetele.

Kuidas Fetch Rewards raha teenib?

Fetch Rewards teenib raha kaubamärkidega seotud sidusettevõtete tehingute kaudu. Sellel on koostöö erinevate kaubamärkide või platvormidega, kus see makstakse. Iga kord, kui keegi ostab mõne soovitustoote, saab Fetch Rewards väikese protsendi.

Fetch Rewardsiga töötavad kaubamärgid saavad rakenduses reklaamida ka konkreetseid tooteid. Näiteks võidakse pakkuda konkreetset kaubamärgi toodet ja see annab teile kauba ostmisel keskmisest rohkem punkte. See omakorda toob kaasa suurema kaubamärgi eksponeerimise ja klientide lojaalsuse.

Too preemiate ülevaade – funktsioonid

Fetch Rewards pakub oma klientidele suurepäraseid funktsioone. Need sisaldavad:

  • An tegevuste armatuurlaud kus näete, kui palju kulutate kuus. Näete, kui palju olete nädalas poe kohta kulutanud, ja saate üksikasjalikult kontrollida isegi ühte kviitungit.
 • Hankige makse on deebetkaart, mis võimaldab teil teenida raha tagasi kõikide ostude pealt. Iga makstud 1 dollari eest saate 1 punkti. Arvestades, et 1000 punkti on väärt 1 dollarit, peate 1 dollari teenimiseks kulutama 1000 dollarit.
 • Tõmba pakkumised a preemiaprogramm, kus saate sõprade või perekonna suunamisel soovitusboonust. Nad annavad teile teenimise alustamiseks ainulaadse viitekoodi.

Fetch Rewards’i kasutamise plussid

Igal platvormil on plusse ja miinuseid. Fetch Rewardsiga on platvormi fantastilised asjad järgmised:

 • Rakenduse Fetch Rewards kasutamine on tasuta.
 • Fetch Rewards töötab kõigi toidupoodide jaemüüjatega. Seega pole vahet, kas ostate kauplustes Trader Joe’s, Walmart või Whole Foods.
 • Registreerudes saate 2000 boonuspunkti.
 • Kviitungi üleslaadimine on kiire ja lihtne.
 • Sellist asja nagu pakkumiste avamine või vöötkoodide skannimine pole olemas.
 • Saate oma kviitungid üles laadida teenusesse Fetch Rewards, kui ostate veebis Walmartis, Targetis, Instacartis ja mujal.
 • Kinkekaardi saad 3 dollari ehk 3000 punkti eest.
 • Saate oma kviitungi üles laadida teenusesse Fetch Rewards ja üles laadida teistesse rahatagastusrakendustesse, nagu Ibotta. On isegi juhtumeid, kus Fetch Rewards ja Ibotta pakuvad samale kaubale kampaaniat, mis on suurepärane võimalus platvormilt rohkem teenida.

Fetch Rewards’i kasutamise miinused

Kuigi Fetch Rewards võib olla suurepärane platvorm, kui soovite oma toidukviitungitega raha teenida, on neil ka mõningaid puudusi. Need on:

 • Pakkumisi pole nii palju kui konkurentidel.
 • Kui teil on kviitung, millel pole eripakkumisi, on teenitud punktid piiratud.
 • Punkte saab välja võtta ainult kinkekaartidega.
 • Saate 7 päeva jooksul üles laadida ainult 35 kviitungit.

Mis on Fetch Rewardsi alternatiivid?

Kui olete oma kviitungi skanninud funktsiooniga Fetch Rewards, saate kviitungi skannimiseks ja ostude eest raha tagastamiseks kasutada muid rakendusi.

Ibotta

Ibotta on tuntud kviitungite skaneerimise rakendus, mis annab teile ostude pealt raha tagasi. Ibottaga saate raha teenida, skannides toidukaupade kviitungeid ning restoranide ja elektroonika kviitungeid.

Lisaks saate raha teenida, ostes nende veebiplatvormi kaudu kümnete jaemüüjate, näiteks Walmarti, juures. Näiteks klõpsate ühe Ibotta partneri lingil ja saate nende kauplustes ostes 1–10% raha tagasi.

Ibotta on suur platvorm, kus on palju pakkumisi toidukaupadelt ja muudelt kuludelt raha tagasi teenimiseks.

Kassa 51

Checkout 51 abil saate ka oma toidukaupadelt raha tagasi. See ei paku nii palju kui Ibotta, kuid sellel on ainulaadsed pakkumised. Näiteks saate regulaarselt puu- ja köögiviljade pealt raha tagasi saada.

Kui olete teeninud 10 dollarit, saate selle raha välja võtta ja valida platvormil kinkekaardi.

Auhinnad – korduma kippuvad küsimused

Kui soovite kasutada rakendust Fetch Rewards, on teil pärast kogu selle teabe lugemist tõenäoliselt küsimusi. Siin on kõige sagedamini esitatavad küsimused.

Kas Fetch Rewards on seaduslik?

Fetch Rewards on seaduslik ettevõte, mis annab teile ostude ja toidukviitungite eest raha tagasi. See ei ole pettus ja see on seaduslik rahatagastusrakendus, mis annab teile kviitungite üleslaadimisel punkte.

Kuidas ma saan preemiaid välja võtta?

Kui olete rakenduses Fetch Rewards, saate otsustada, kuidas soovite oma preemiad välja maksta. Saate valida kinkekaartide, heategevusorganisatsioonide, ajakirjade tellimuste vahel või osaleda loosimises. Näiteks saate raha välja võtta alates 3000 punktist (võrdne 3 dollariga).

Kas minu punktid aeguvad koos preemiate toomisega?

Kui teie konto on passiivne kauem kui 90 päeva, aeguvad teie punktid. Kui olete platvormil juba kinkekaardid lunastanud, siis need tavaliselt ei aegu. Küsige oma kinkekaardi jaemüüjalt, millised tingimused kehtivad.

Kas Fetch Rewards on minu jaoks?

Kviitungi skaneerimise rakenduste kasutamine on suurepärane viis lisaraha teenimiseks. Pole tähtis, kas säästate pühadekingituste jaoks, vajate täiendavat kuluraha või soovite oma raha investeerida. Kviitungite skannimine on kiire ja lihtne viis lisaraha teenimiseks.

Oletame, et soovite kviitungite skannimisel oma tulusid maksimeerida, vaadake kindlasti teisi rahatagastusrakendusi. Mitme rakenduse kombineerimine võib tähendada, et saate sama ostu pealt raha tagasi.

Eriti kui käite sageli toidupoes ja ostate muid kodukaupu, tasub platvormi proovida. Vaadake, kui palju saate teenida, lihtsalt skannides oma toidukaupade kviitungeid.

sarnased postitused

Leave a Reply