H&R Block Online Tax Prep Reader kingitus! (Sisestage hiljemalt pühapäeval, 23.01.22)

2
H&R Block Online Tax Prep Reader kingitus!  (Sisestage hiljemalt pühapäeval, 23.01.22)

IRS alustab maksudeklaratsioonide töötlemist ja tagasimaksete väljastamist järgmisel esmaspäeval, 24. jaanuaril! Kui te pole veel sel aastal oma maksuettevalmistustarkvara ostnud, võiksite veel mõne päeva peatada, sest ma annan lugejatele võimaluse tasuta maksuettevalmistusi hankida. H&R Blocki kingitus on tagasi!

Annan ära viis 200-dollarise võtmekoodi H&R Blocki veebipõhiste maksude ettevalmistamise programmide jaoks, tänu H&R Blocki lahketele inimestele!

Kui võidate koodi, saate valida endale sobiva H&R Blocki versiooni ja rakendada koodi sellele. 200-dollarine kood oleks enam kui piisav, et katta “Deluxe” (praegu 29,99 dollarit), „Premium” (praegu 49,99 $), „Füüsilisest isikust ettevõtja” (praegu 84,99 $) või „Interneti-abi (praegu alates 39,99 dollarist) versioonid, samuti vähemalt 1 osariigi e-faili lisamine (hetkel 36,99 dollarit esitatud osariigi kohta).

H&R plokk Interneti-abi versioonid võimaldavad teil esitada veebis taotlusi, kasutades H&R Blocki maksueksperdilt, registreeritud agendilt või CPA-lt piiramatut tellitavat vestlus- või videoabi ja ekraanijagamisi ning neid saab siduda mis tahes ettevõtte veebipõhise maksulahendusega. Arvestades kõiki maksuseadustiku viimastel aastatel tehtud muudatusi, võib sellisel tasemel ekspertide tugi olla igale maksuhaldurile väga kasulik. Tean, et tavaliselt on mul igal aastal käputäis üksikasjalikke maksude esitamise küsimusi, mille saadan H&R Blocki eksperdile.

Võtsin selle kingituse saamiseks ühendust H&R Blockiga, nagu ka varasematel aastatel, sest nende toode ja tugi on suurepärased. Nad pakuvad a garanteeritud maksimaalne tagasimakse, funktsioonirikas toode ja 7 päeva nädalas vestlustugi maksude esitamise tähtaja jooksul. Kasutades H&R Blocki veebitooteid viimastel aastatel, ei kõhkle ma neid kellelegi soovitamast.

Niisiis… kuidas võita H&R Blocki võtmekood?

Kuidas võita H&R Blocki kingitus

2 sammu. Lihtne asi, kuid veenduge, et mõlemad sammud oleksid tehtud (selleks peaks kuluma 1 või 2 minutit!):

1. ‘Meeldib ja jaga’ manustatud Facebook postitus allpool JA “meeldib” a 20 midagi rahalist lehel Facebookis (kui te pole seda juba teinud).

2. Lisage sellele 20somethingfinance postitusele kommentaar nutika/lemmik maksunipi või huvitava maksulooga. Lisage oma Facebooki nimi kommenteerija nimeks ja oma tegelik e-posti aadress e-posti vormi väljale kui kommenteerite (e-kirjad hoitakse privaatsena, et teised ei näeks, ma pean lihtsalt teiega ühendust võtma, kui olete võitja. Teie isikuandmeid ei jagata ega müüda).

Viitan kommentaaridele Facebookiga ja valin läbinute seast juhuslikult 5 võitjat mõlemad sammud.

Sisenemise tähtaeg: 12:00 EST Pühapäeval, 23. jaanuar. Ma võtan võitjatega samal päeval ühendust ja saadan võtmekoodid meiliga, et saaksite oma maksudega veebis alustada, ja kui olen seda teinud, siis värskendan postitust kommentaariga (nii saate teada, kui te seda ei teinud võita samuti).

Kas võidad või mitte, vaadake H&R Blocki (soodustus sellel lingil) teie selle aasta maksude ettevalmistamiseks!

Edu!

Leave a Reply