Esurance’i autokindlustuse ülevaade – head finantssendid®

3
Esurance’i autokindlustuse ülevaade – head finantssendid®

Võtmed:

 • Esurance’i ostis 2011. aastal rivaal kindlustusselts Allstate, kuid need kaks ettevõtet tegutsevad endiselt üksteisest sõltumatult.
 • Kuigi on teatatud, et Allstate kavatses Esurance’ist loobuda 2019. aastal ja seejärel uuesti 2020. aastal, pole seda veel juhtunud.
 • Esurance oli algselt ette nähtud odava kindlustuse pakkujana, mis võib olla võimeline konkureerima GEICO ja Progressive’iga.
 • Ettevõte teeb veebipõhise autokindlustuse hinnapakkumise saamise lihtsaks ja mitmed allahindlused võivad aidata teil kindlustusmakseid säästa.

Esurance oli algselt ette nähtud veebipõhise autokindlustuse pakkujana, kes võiks pakkuda odavamaid kindlustusmakseid kui teised selle valdkonna suured tegijad. Kui ettevõtte asutati 1999. aastal, ostis ettevõtte Allstate 2011. aastal. Esurance kuulub tänaseni Allstate’i perekonda, mis toob endaga kaasa enam kui 90-aastase kindlustusvaldkonna kogemuse.

Kahjuks ei hinnatud Esurance’i JD Poweri viimases autokindlustuse uuringus, mistõttu on mõnevõrra raske hinnata selle ettevõtte klientide klienditeeninduse rahulolu hinnanguid. Seda arvestades on Esurance’i keskmine tärnide hinnang 3,9 tärni 5-st enam kui 1300 tarbijakaitsealase arvustuse põhjal.

Kui otsite uut autokindlustuspoliisi, võite küsida, kas Esurance on kaalumist väärt. Lugege edasi, et saada teada, kuidas selle ettevõtte autokindlustuspoliisid on üles ehitatud ja kas peaksite seda kaaluma.

Ettevõttest

 • Esurance asutati 1999. aastal, enne kui Allstate Insurance ostis selle 2011. aastal.
 • Sõltumatu kindlustusreitingu organisatsioon AM Best andis Esurance’ile rahalise tugevuse eest reitingu A+.
 • Praegu on Esurance’il litsents autokindlustuse pakkumiseks 43 osariigis.
 • Esurance väidab, et pakub veebis automaatseid hinnapakkumisi kõigest kuue minutiga ja kliendid, kes vahetavad, säästavad oma poliisidelt keskmiselt 462 dollarit.

Lisaks autokindlustusele pakub Esurance ka kodukindlustust, üürniku kindlustust, mootorrattakindlustust ja palju muud.

Esurance’i autokindlustuse näidishinnad

Katvus / juhi profiil Mees, 23 Naine, 23 Mees, 53 Naine, 53
30/60/25 – Ainult vastutus 186,43 dollarit kuus 171,10 dollarit kuus 145,78 dollarit kuus 142,78 dollarit kuus
Kindlustamata/alakindlustuseta autojuhiga ning kokkupõrke ja üldisega 485,31 dollarit kuus 418 dollarit kuus 290,05 dollarit kuus 283,98 dollarit kuus
100/300/100 – ainult vastutus 260,40 dollarit kuus 245,74 dollarit kuus 180,26 dollarit kuus 174,93 dollarit kuus
Kindlustamata/alakindlustuseta autojuhiga ning kokkupõrke ja üldisega 464,97 dollarit kuus 417,17 dollarit kuus 324,54 dollarit kuus 315,54 dollarit kuus

Ülaltoodud diagrammi autokindlustuse näidismaksete leidmiseks otsisime pakkumisi Houstoni osariigis Texase 23- ja 53-aastastele autojuhtidele. Iga pakkumine on ühele kindlustatud juhile, kellel on 2018. aasta Toyota Camry ja kes sõidab aastas ligikaudu 12 000 miili. Tabelis olevad tsitaadid kehtivad täielikult töötavate mees- ja naisjuhtide kohta, kellel on hea sõidukogemus.

Märge: Vastutuse piirmäärad on väljendatud kolmest numbrist koosneva jadaga, mis näeb välja nagu XX/XX/XX. Jada esimene number on teie süüks tunnistatud õnnetuses ühe inimese vigastuse hüvitamise summa. Teine number on ühe õnnetuse kõigi kannatanute kindlustuskaitse piirmäär, kolmas aga võõrale varale tekitatud varalise kahju hüvitamise piirmäär.

Ainulaadsed omadused

Esurance pakub mõningaid unikaalseid funktsioone, mis aitavad neil silma paista, sealhulgas järgmist:

 • Sõidujagamise katvus: Esurance pakub spetsiaalset ShareSmart®-i katvust klientidele, kes sõidavad Uberi või Lyftiga.
 • Esurance’i mobiilirakendus: Esurance’i mobiilirakenduse abil saate kontrollida oma poliisi üksikasju, värskendada oma kindlustuskaitset, tasuda autokindlustuse arve, esitada kahjunõude ja teha muud.
 • Säästuprogramm DriveSense: see programm võimaldab teil alla laadida rakenduse ja säästa sõiduviiside alusel autokindlustusmakseid.
 • Paindlikud kattevalikud: saate kohandada oma autokindlustuse valikuid ja piiranguid vastavalt oma vajadustele ja eelarvele.
 • Fotonõuded: Esurance’i mobiilirakendus võimaldab teil esitada nõudeid mobiilseadme abil, tehes sageli kahjustusest telefoniga foto.

Esurance’i autokindlustuse allahindlused

Nagu teisedki suuremad autokindlustuse pakkujad, Esurance pakub mitmeid allahindlusi, mis aitavad teil oma kindlustusmaksete eest üldiselt vähem maksta. Samuti pidage meeles, et Esurance võimaldab “kuhjata” mitu allahindlust, et veelgi rohkem säästa. Näiteks saate säästa raha ühe allolevate allahindlustega, kasutades samal ajal ka nende DriveSense’i säästurakendust ja -programmi.

Kui plaanite Esurance’ilt autokindlustuse hinnapakkumist saada, kontrollige kindlasti, kas teil on õigus saada järgmisi allahindlusi:

 • Täielik maksesoodustus: makske oma poliisi eest vähem, kui maksate kuue kuu kindlustusmakseid ette, mitte igakuiselt.
 • Hea üliõpilaste allahindlus: teenige madalamaid lisatasusid, kui olete heade hinnetega või suurepärase GPA-ga üliõpilane.
 • Mitme poliitika allahindlus: Esurance’iga saate säästa autokindlustuselt, kui kasutate seda ettevõtet ka oma kodu- või üürniku kindlustuskaitseks.
 • Uue kliendi allahindlus: Esurance ütleb, et uued kliendid saavad kindlustuspakkuja vahetamisel erisäästu, mis ulatub keskmiselt 462 dollarini.
 • Ohutusfunktsioonid: makske oma autokindlustuse eest vähem, kui teil on turvafunktsioonid, nagu mitteblokeeruvad pidurid ja turvapadjad.
 • Väikese läbisõidu allahindlused: Kliendid maksavad sageli autokindlustuse eest vähem, kui nad töötavad kodus või sõidavad autoga harva.
 • Mitme sõiduki allahindlused: kindlustage oma Esurance’i poliisi raames mitu autot ja saate oma üldistelt kindlustusmaksetelt allahindlust.
 • Ohutu sõidu allahindlused: Maksate kindlustusmaksete eest vähem, kui olete sõitnud ohutult ilma piletite või õnnetusteta.
 • PayPali allahindlus: Mõned kliendid saavad allahindlust, kui neil on PayPali konto ja nad on viimase 12 kuu jooksul sooritanud sobiva tehingu.
 • Online-ostleja allahindlus: saate allahindlust ainult Esurance’i veebis autokindlustuse ostmisel.

Kellele Esurance on parim

Kui teie eesmärk on saada hea pakkumine autokindlustuses, peaksite ostlema ja võrdlema kindlustusmakseid vähemalt kolme või nelja erineva kindlustusseltsiga. Seda arvestades peaksite veenduma, et võrdlete sama kindlustustaseme ja samade poliisilimiitide kindlustusmakseid.

Kuigi Esurance’i autokindlustus võib oma teabe sisestamisel pakkuda paremaid kindlustusmakseid kui teised pakkujad, usume siiski, et see ettevõte on teatud tüüpi tarbijatele parem kui teistele.

Näiteks võib Esurance olla ideaalne:

 • Sõiduautojuhid, kes soovivad Uberi või Lyfti sõites täiendavat kaitset
 • Igaüks, kes plaanib raha säästmiseks siduda oma autokindlustuse üürniku kindlustusega või mõne muu poliisiga
 • Tarbijad, kes soovivad oma autokindlustust hallata ja nõudeid esitada mobiilirakenduse abil
 • Inimesed, kes kvalifitseeruvad mitmele Esurance’i allahindlusele, et säästa kindlustusmaksetelt palju
 • Kõik, kes soovivad Esurance DriveSense’i programmi proovida, et veelgi rohkem säästa
 • Inimesed, kes soovivad oma poliisile lisada kindlustuslisasid, nagu maanteeabi, laenu-/liisinguvahe ja rendiauto kindlustus

Et teada saada, kas Esurance on teie kindlustusvajaduste jaoks õige, peaksite protsessi alustama tasuta hinnapakkumise hankimisega. Sealt saate mängida kindlustusvõimaluste ja poliitikapiirangutega, et näha, kui palju peaksite maksma kindlustuse eest, mida vajate öösel hästi magamiseks.

Esurance vs. teised kindlustusseltsid

Nagu me juba mainisime, soovitame võrrelda autokindlustusmakseid vähemalt kolme või nelja erineva pakkuja vahel. See harjutus aitab teil otsustada, milline ettevõte pakub parimat katet teie taskukohase hinnaga.

Otsingu hõlbustamiseks valisime välja mõned parimad pakkujad, kes pakuvad Esurance’iga sarnaseid katvusvõimalusi. Järgmine tabel toob esile kolme teise autokindlustusfirma – GEICO, Liberty Mutual ja Allstate – põhiandmed.

GEICO Liberty Mutual Allstate
Pakutakse allahindlusi Sõidukivarustuse allahindlused Sõiduajaloo ja -harjumuste allahindlused Hea juhi allahindlusHea üliõpilaste allahindlus Föderaaltöötajate ja sõjaväe allahindlused Mitu poliitikat Sõidukivarustuse allahindlusedSoodustused sõiduajaloole ja -harjumustele Koduomaniku allahindlusSõjaväe allahindlusMitme poliisi allahindlusHea õpilase allahindlus Varajase ostja allahindlus Uue auto allahindlus Mitme poliisi allahindlusHea üliõpilaste allahindlus VarustussoodustusedMaksesoodustused Ohutu sõidu allahindlused
Klienditeeninduse hinnangud JD Poweri 2021. aasta USA autokindlustuse uuringus Üleriigilised skoorid üle keskmise kolmes piirkonnas 11-st Üle keskmise tulemuse kahes piirkonnas 9-st, kus seda üleriigiliselt pakuti Üleriigilised skoorid ühes piirkonnas 11-st üle keskmise
Kliendi tärnide hinnang (tarbijaküsimused) 3,7 tärni 5-st 4 tärni 5-st 3,8 tärni 5-st
Finantstugevuse reiting (AM parim) A++ A A+

Mida Esurance’i autokindlustuse kohta teada

Esurance pakub tugevat autokindlustust ja palju võimalusi oma poliisi kohandamiseks. Seda arvestades märgivad nad, et nende kindlustuskaitse on enamasti suunatud teie kaitsmisele järgmises kolmes valdkonnas:

 • Katted, mis kaitsevad teie autot
 • Katted, mis kaitsevad teid ja teie reisijaid (meditsiinilised)
 • Katted, mis kaitsevad teie rahakotti (vastutus)

Nendes kolmes kategoorias on Esurance’i kaudu võimalik osta järgmised autokindlustuse katte tüübid:

 • Kokkupõrkekaitse, mis aitab teie autot õnnetuse korral parandada või välja vahetada
 • Põhjalik kaitse, mis kaitseb teie autot kahjustuste eest, mis ei ole põhjustatud õnnetusest
 • Hädaabi maanteel, mis on teie jaoks olemas, kui bensiin saab otsa, auto läheb katki või vajate muud tüüpi abi
 • Rendiauto kindlustus, mis hüvitab teile, kui teie autot parandatakse ja teil on vaja rendiautot
 • Laenu või liisingu tagatis, mis algab vahe tasumiseks, kui teie auto on täis ja võlgnete rohkem, kui see väärt on
 • Ravimaksete kindlustus teile ja teie autos reisijatele
 • Isikuvigastuste kaitse (PIP), mis katab teie ravikulud olenemata sellest, kes oli õnnetuses süüdi
 • Kehavigastuste vastutuskindlustus, mis kaitseb juhti rahaliste kahjude eest, kui õnnetuses saab vigastada teine ​​inimene
 • Varakahju vastutuskindlustus, mis kaitseb juhti, kui õnnetuses saab kahju teise inimese vara
 • Kindlustamata/alakindlustatud autojuhi kindlustuskaitse, mis algab kehavigastuste ja varakahju hüvitamise nõuete eest, kui õnnetuses osalenud teine ​​osapool on kindlustamata või alakindlustatud

Pange tähele, et Esurance’i kaudu saate osta neid kindlustuse tüüpe, kuid saate oma poliisi kohandada nii, et maksate ainult nende kindlustusliikide eest, mida soovite või vajate. Saate mängida ka poliisilimiitide, omavastutuse ja muude kindlustusvõimalustega, et viia oma igakuised kindlustusmaksed sinna, kus need olema peavad.

Reklaamid raha järgi. Võime saada tasu, kui klõpsate sellel reklaamil.Reklaam

Üks parimaid viise autokindlustuse eest vähem maksta on autokindlustuse hinnapakkumiste võrdlemine.

Klõpsake allpool, et alustada Progressiivse madalama intressimäära leidmist täna.

Võrrelge hinnapakkumisi ja leidke madalam hind

Alumine rida

Esurance on kõrgelt hinnatud autokindlustuse pakkuja, mis pakub kindlustuskaitset 43 erinevas osariigis. Võimalik, et saate säästa raha kindlustusmaksete arvelt paljude pakutavate autokindlustuse allahindlustega ja saate teada kuue minutiga või vähem, hankides Esurance’ilt veebis tasuta hinnapakkumise.

Seda arvestades pole kunagi valus võrrelda teiste autokindlustuse pakkujate katvusvõimalusi, sealhulgas neid, millel võib olla rohkem ülevaateid, samuti kolmandate osapoolte, nagu JD Power, hinnanguid.

Esurance’i autokindlustuse korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kas Esurance ja Allstate on samad?

Allstate ostis Esurance’i 2011. aastal ja viimastel aastatel on levinud kuulujutud, et kindlustushiiglane kavatseb kaubamärgist loobuda. Allstate’ile kuulub Esurance aga ka 2021. aasta augusti seisuga. Kui ühele ettevõttele kuulub teine, siis kaks kindlustusseltsi tegutsevad iseseisvalt.

Kuidas Esurance’ile maksta?

Esurance’i preemiaid saate maksta telefoni teel, ettevõtte veebisaidil või Esurance’i mobiilirakenduse kaudu.

Kuidas saada Esurance’iga ühendust?

Esurance’i saate helistada ööpäevaringselt numbril 1-800-378-7262. Ettevõttega saate ühendust võtta ka nende kaudu veebipõhine meilivorm, võtke ühendust Esurance’iga aadressil Facebook või säutsige ettevõte aadressil @Esurance.

Milliseid kindlustusi ma Esurance’i kaudu saan?

Esurance pakub autokindlustust, kodukindlustust, üürniku kindlustust ja mootorrattakindlustust.

sarnased postitused

Leave a Reply