Bank of America Near Me: leidke asukoht ja sularahaautomaadid

3

5. oktoober 2021
Postitaja: kasv-kiiresti
Silt: Pangandus

Bank of America on üks USA suurimaid panku. Praegu on üle 4400 filiaali ja ligikaudu 17000 sularahaautomaati üle kogu riigi. Seega on seda oma piirkonnas väga lihtne leida.

Bank of America pakub laia valikut pangateenuseid, sealhulgas arveldus- ja hoiukontosid, sularaha sissemakseid, krediitkaarte, hüpoteeklaenud, autolaenud, ärilaenud ja palju muud.

Siit saate teada, kuidas leida praegu avatud kohalik kontor ja sularahaautomaat, jõuda klienditeenindusse ja panga lahtiolekuaegadeni.

Bank of America (BOFA) minu lähedal

Kas soovite teada, kust leiate lähima Bank of America teie lähedal? Kui jah, siis olete jõudnud õigesse kohta. Siit saate teada, kuidas praegu oma piirkonnas asuvaid Bank of America filiaale, asukohti ja sularahaautomaate leida.

Bank of America asukohad minu lähedal

Lähedal asuva Bank of America filiaali leidmiseks kasutage allolevat Google’i kaarti.

Või minge aadressile locators.bankofamerica.com . Seal saate sisestada oma aadressi või sihtnumbri, et leida lähimad kohalikud filiaalid/finantskeskused.

Bank of America filiaal minu lähedal

Kui olete kahe ülalnimetatud valiku abil otsinud lähedal asuva Bank of America asukoha, näete, kus teie asukoha läheduses asub filiaal.

Bank of America pangaautomaat minu lähedal

Sama protsessi kasutades leiate oma lähimad Bank of America sularahaautomaadid, mis on praegu avatud, minnes lihtsalt aadressile bankofamerica.com. Ja klõpsake “Leia oma lähim sularahaautomaat või finantskeskus”. Neil on nii 24-tunnised sularahaautomaadid kui ka automaadid.

Kui olete lehel, saate sisestada oma aadressi, sihtnumbri või orientiiri, et leida teile lähim sularahaautomaat või finantskeskus. Rohkemate valikute jaoks saate kasutada ka nuppu „Filter”.

Filtrinupp sisaldab järgmisi valikuid, mis hõlbustavad teie otsingut: 1) Automaatne sularahaautomaat, 2) ATM aktsepteerib sissemakseid ja krediitkaardimakseid, 3) Automaatse pangaautomaat, 4) Klienditeeninduslaua klaaspiire, 5) Täpsem Keskus videovestlusega, 6) notar, 7) avatud laupäeviti.

Muude valikute hulka kuuluvad kaardita sularahaautomaat, kaasaskantav sularahaautomaat, sees asuv sularahaautomaat.

Panga sularahaautomaadi asukoha määramise rakendus on saadaval oma mobiiltelefoni arvutisse allalaadimiseks. Lisaks lähedal asuva Bank of America sularahaautomaadi valimisele saate kokku leppida ka kohtumise, et rääkida spetsialistiga.

Bank of America tunnistab, et teie aeg kliendina on väga väärtuslik. Seetõttu teevad nad selle võimaluse oma klientidele võimalikult mugavaks. Otsige sama lehe allservast: “Leppige kokku kohtumine” ja klõpsake siis nuppu “Ajasta kohe”.

Samuti pidage meeles, et kohtumise saate kokku leppida mobiilirakenduses. Internetis kohtumise kokkuleppimise eelised on märkimisväärsed. Esiteks pakub see teile mugavat viisi aja säästmiseks ja koosolekust maksimumi saamiseks.

Teiseks saate spetsialistiga silmast silma rääkida teile sobival ajal, ilma et peaksite järjekorras seisma. Samuti saate spetsialistile öelda, millistel teemadel soovite rääkida. Nii saate koos spetsialistiga valmistuda.

Bank of America kohta

Bank of America peetakse üheks suurimaks pangaks Ameerika Ühendriikides.

Bank of America pakub selliseid tooteid nagu arvelduskontod, hoiukontod, krediitkaardid, rahaturg ja hoiuste sertifikaadid.

Samuti pakub see autolaenud kodulaene, samuti kommertspangandust ja rahastamist väikestele, keskmise suurusega ja suurtele ettevõtetele.

Siin on põhiteave lahtiolekuaegade ja klienditeeninduse kohta.

Kasutajatugi:

Bank of America klienditoega ühenduse võtmiseks peate valima konkreetse numbri, mis on seotud konkreetsete probleemidega, mille pärast helistate. Pange tähele, et nõutakse teie kaardi või konto numbrit.

  • sularahaautomaadid: 844-401-8500
  • Auto laenud: 844-892-6002 uutele klientidele ja 800-215-6195 olemasolevatele klientidele
  • CD ja IRAs: 888-827-1812
  • Kontrollimine ja kokkuhoid: 800-431-1000 üldise kontoteabe saamiseks – teatage pangaautomaadist või deebetkaardist kaotsiläinud või varastatud ja konto avamiseks.
  • Krediitkaardid: 800-732-9194 krediitkaardi klienditeeninduse jaoks (sh kaotatud või varastatud kaart)
  • Mobiilipangandus: 800-432-1000 mobiilipanga toe saamiseks.
  • Internetipangandus ja arvete tasumine: 800-432-1000 veebipõhise küpsetamise toe jaoks.
  • Väikeettevõtete pangandus: 888-287-4637 üldiseks teeninduseks ja toeks.

Muude konkreetsete probleemide korral külastage: www.bankofamerica.com/customer-service/contact-us/

Töötunnid:

Lahtiolekuajad sõltuvad teie elukohast. Lahtiolekuaegu kontorite kaupa saate vaadata panga kodulehe kaudu, kasutades lokaatorit.

Teise võimalusena võite esindajatega ühendust võtta järgmistel aegadel:

  1. esmaspäevast reedeni kell 8.00–23.00 EST;
  2. Laupäeval ja pühapäeval kell 8.00–20.00 EST.

20 küsimust, mida teada saada, kui olete pensionile jäämiseks valmis

Õige finantsnõustaja leidmine, et vastab teie vajadustele ei pea olema raske. SmartAsseti tasuta tööriist sobib teile usaldusisikud finantsnõustajad teie piirkonnas 5 minutiga. SmartAsset on iga nõustaja kontrollinud ja ta on kohustatud tegutsema teie parimates huvides. Kui olete valmis kohtuma kohalike nõustajatega, kes aitavad teil finantseesmärke saavutada, alusta kohe.

Otsitud lehte pole olemas (404)

Lehte, mida otsisite, pole olemas.

Võib-olla kirjutasite aadressi valesti või leht võib olla liikunud.

sarnased postitused

Leave a Reply