Autokindlustuse keskmine maksumus

9
Autokindlustuse keskmine maksumus

Autokindlustuse keskmine maksumus võib varieeruda olenevalt autost, millega sõidate, elukohast, vanusest ja paljust muust. Vahepeal mängib ka autokindlustusselts, kellelt kindlustuskaitset ostate, tohutut rolli selles, kui palju maksate – nii heas kui halvas.

Seda silmas pidades on alati mõttekas teha sisseoste vähemalt kolme või nelja erineva ettevõttega, kes pakuvad teile kõige rohkem vajalikku katvust. Võrreldes autokindlustuse hindu mitme teenusepakkuja vahel, saate olla kindel, et saate parima autokindlustuspoliisi eest suurepärase hinna.

Mis on autokindlustuse keskmine maksumus?

Siiski on hea, kui teil on sellest ettekujutus keskmine autokindlustuse kulu kuus. Kui see teave on käepärast, saate aru, kas teilt küsitakse keskmisest tarbijast rohkem või vähem.

Kahjuks on keskmiste autokindlustuse määrade puhul palju tegureid, sealhulgas ostetud kindlustuskatte tüüp. Näiteks täiskindlustusega autokindlustuse keskmine maksumus on palju suurem kui riikliku miinimumkindlustuse keskmine maksumus.

Autokindlustusmaksete maksumus sõltub ka ettevõttest, kust ostate. Näiteks autokindlustuse tariifide kohta tehtud siseuuring tõi kaasa hinnapakkumised 23-aastase mehe, 23-aastase naise, 53-aastase mehe ja 53-aastase naise kohta. Houston, Texas. Kõik meie näidispakkumised olid 2018. aasta Toyota Camry kohta ja umbes 12 000 sõidumiili kohta aastas.

Allpool näete, kuidas autokindlustuse keskmine maksumus kuue kuu kindlustusmaksete puhul sõltus pakkujast.

Pange tähele, et ülaltoodud autokindlustuse hinnapakkumised on ainult hinnangulised ja need ei võta arvesse täiendavaid tegureid, nagu kindlustatu sõiduajalugu. Samuti ei võta nad arvesse krediidiskoore ega autokindlustuse allahindlusi, mida juht võiks saada.

Igaljuhul, The Zebra hinnangul näitavad, et kõigi juhtide autokindlustuse keskmine maksumus on 1483 dollarit aastas ehk 124 dollarit kuus. Mõned osariigid kipuvad siiski nõudma märkimisväärselt kõrgemaid autokindlustusmakseid erinevate kohalike tegurite, sealhulgas riigi poolt kehtestatud kindlustuskaitse nõuete tõttu.

Näiteks a uuring saidilt Insure.com näitab, et autokindlustusmaksete keskmine kulu (aastas) oli Louisianas 2839 dollarit ja Michiganis 2112 dollarit. Kahe odavaima osariigi (Maine ja New Hampshire) keskmised intressimäärad olid aga vastavalt 858 ja 885 dollarit aastas.

Autokindlustuse määrasid mõjutavad tegurid

Nagu ülaltoodud autokindlustuse hinnangute põhjal võite arvata, võivad autokindlustuse määrad olla kõikjal. Selle põhjuseks on peamiselt asjaolu, et määrad põhinevad paljudel teguritel, mis võivad samuti väga erineda, näiteks:

  • elukohariik: Osariik, kus te elate, mängib autokindlustuse keskmises hinnas olulist rolli. Näiteks on mõnes osariigis märkimisväärselt kõrgemad määrad, kuna neil on kõrgem osariigi katvuse miinimumnõue. Teistes osariikides on rohkem õnnetusi ning üldiselt rohkem kindlustamata ja alakindlustusega juhte, mistõttu tõusevad määrad selle tulemusel kõrgemale.
  • Naabruskonna tegurid: Vastavalt Kindlustusinfo Instituut (III), võib teie kohalik piirkond mängida rolli ka selles, kui palju te katte eest maksate. Täpsemalt väidavad nad, et linnapiirkondade tarbijad maksavad suurema vandalismi ja varguse tõttu kõrgemaid kindlustusmakseid.
  • Sinu vanus: Kuna täiskasvanud juhtidel juhtub tavaliselt vähem õnnetusi ja rikkumisi liikumisel, maksavad vanemad inimesed oma autokindlustusmakseid vähem.
  • Sinu sugu: Kindlustusinfo Instituut (III) teatab, et naised kipuvad maksma madalamaid autokindlustuse määrasid, kuna neil juhtub vähem õnnetusi ja joobes juhtimise üldine esinemissagedus (DUI).
  • Sinu Auto: Kallimate autode remont ja asendamine on kallim, seega on uute sõidukite autokindlustuse määrad seetõttu kõrgemad.
  • Sõiduajalugu: Tarbijatel, kelle sõidukogemus on juhtunud õnnetuste või kolimise rikkumiste tõttu, nõutakse paratamatult kõrgemat autokindlustuse määra.
  • Kui sageli sõidate: Kui sõidate oma autoga harva, võite saada madalamaid autokindlustuse määrasid. Selle kategooria säästmise piirmäär on tavaliselt 5000–7000 sõidumiili aastas.
  • Teie krediidiskoor: Autokindlustusfirmad kasutavad teie krediidiskoori teie üldise usaldusväärsuse hindamiseks. Kui teie krediit on halb, võib see teie autokindlustuse määradele laastavalt mõjutada.
  • Teie valitud kattepiirangud: Pidage meeles, et suuremate piirangutega tugeva katvuse eest maksate rohkem kui osariigi minimaalse katte eest, olenevalt teie elukohast.
  • Katvuse lisad: Autokindlustuspoliisile saate lisada laias valikus täiustatud kindlustusvalikuid, mille tulemuseks on kõrgemad kindlustusmaksed. Levinud lisandmoodulid hõlmavad vahekindlustust, mis maksab vahe välja, kui teie auto on täis ja olete võlgu rohkem, kui see väärt on, maanteeabi ja rendiauto kindlustus.

Säästke autokindlustuse allahindlustega

Kui teil on võimalik saada autokindlustuse allahindlusi, võib teil olla võimalik oma igakuisi kindlustusmakseid järsult vähendada. Pange tähele ka seda, et autokindlustusseltsid võimaldavad teil ühe poliisi raames koondada mitu allahindlust, et veelgi rohkem säästa.

Kui palju säästate autokindlustuse allahindlustega, erineb üsna palju, kuid järgmised hinnangud võivad teile aimu anda.

Seadmete allahindlused

Teatud tüüpi seadmete omamine aitab säästa raha autokindlustuselt, kuigi allahindlused erinevad olenevalt ettevõttest ja kasutatavate seadmete tüübist. Näiteks Geico Auto Insurance’iga saavad üksikisikud säästa kuni 23% oma auto kindlustusmakseid, kui neil on turvapadjad, samuti 5% mitteblokeeruvate pidurite eest ja veel 3% päevasõidutulede eest.

Vargusvastased allahindlused

Tarbijad saavad raha säästa ka siis, kui nende autosse on paigaldatud teatud vargusvastased seadmed. Näiteks võivad tarbijad, kellel on sõiduki kaitsmiseks paigaldatud vargusvastane alarm, saada kuni 23% säästu.

Heade juhtide allahindlused

Isikud, kellel on puhas sõidukogemus, maksavad alati madalamaid autokindlustusmakseid. Enamik autokindlustusfirmasid laiendavad oma heade juhtide allahindlusi klientidele, kellel on vähemalt viis aastat olnud puhas rekord ilma õnnetuste või rikkumisteta.

Liitu kuulumine

Mõned autokindlustusfirmad pakuvad allahindlusi klientidele, kellel on sõjaväeteenistus, samuti neile, kes töötavad teatud ettevõtetes või tööstusharudes. Näiteks Geico Auto Insurance pikendab sõjaväelastele ja veteranidele 15% allahindlust ning föderaaltöötajatele 12% allahindlust.

Komplekti allahindlused

Üks lihtne viis kõigi kindlustuskuludelt kokku hoida on mitme poliisi sidumine sama kindlustusseltsiga. Näiteks saate maksta madalamaid autokindlustusmakseid, kindlustades mitu autot ühe teenusepakkuja juures. Samal ajal saate säästa ka autokindlustusmakseid, kasutades sama ettevõtet kodukindlustuse, üürnike kindlustuse, paadikindlustuse, mootorrattakindlustuse ja muud tüüpi kindlustuse ostmiseks.

Reklaamid raha järgi. Võime saada tasu, kui klõpsate sellel reklaamil.Reklaam

Kodu- ja autokindlustuse komplekteerimine võib aidata teil igal aastal säästa kuni 25%.

Veenduge, et mõlemad investeeringud on raha säästmise ajal alati kaitstud. Tasuta hinnapakkumise saamiseks klõpsake oma osariigil.

Alustama

Muud võimalused autokindlustuselt raha säästmiseks

Kui näete, kas saate autokindlustuse allahindlusi, võite maksta madalamaid kindlustusmakseid, kuid kindlustuskulude vähendamiseks on palju muid võimalusi. Mõelge järgmistele näpunäidetele, et vähendada oma autokindlustusmakseid sel aastal või kindlustada kõrgem kindlustustase, mida saate endale lubada.

Suurendage oma omavastutust

Autokindlustuspoliisid võimaldavad teil valida oma eelarve ja vajadustega sobiva omavastutuse, kusjuures tavalised omavastutused jäävad vahemikku 500–2500 dollarit. Kui olete nõus oma autokindlustuspoliisi kasutamiseks vajalikku omavastutust suurendama, saate üldiselt maksta madalamaid kindlustusmakseid.

Ühendage oma kindlustuspoliisid ühe teenusepakkujaga

Kui leiate endale meelepärase kindlustusseltsi, kaaluge kõigi oma kindlustuspoliiside komplekteerimist nendega. See võib aidata teil saada mitme poliisi ja mitme auto allahindlusi, kui kindlustate rohkem kui ühe sõiduki.

Parandage oma krediidiskoori

Kuna teie krediidiskoor võib mängida rolli autokindlustuse igakuises keskmises kulus, peaksite võimaluse korral võtma meetmeid oma krediidiskoori parandamiseks. Levinud toimingud, mis võivad aidata teie krediiti suurendada, hõlmavad kõigi arvete varajane või õigeaegset tasumist, võlgade tasumist krediidikasutuse vähendamiseks ja liiga paljude krediidiliinide avamisest või sulgemisest hoidumist lühikese aja jooksul.

Vähendage, kui palju sõidate

Paljud autokindlustusfirmad pakuvad allahindlusi inimestele, kes sõidavad aastas alla 7000 või 5000 miili. Kui töötate praegu kodus või kasutate sageli ühistransporti, vaadake, kas teil on võimalik saada väikese läbisõidu allahindlusi, mis võivad teie hindu alandada.

Vähendage vanemate autode katvust

Kui teil on auto olnud pikka aega, võib raha säästmiseks loobuda odavamatest katvusvõimalustest, nagu kokkupõrge ja kõikehõlmav. Võite selle asemel maksta ainult vastutuskindlustuse eest või piisava kindlustuse eest, mis vastab teie riigi miinimumnõuetele. Mõlemal juhul maksaksite selle tulemusel madalamaid autokindlustusmakseid.

Läbige kaitsva sõidu kursus

Kui olete valmis läbima kaitsva sõidukursuse, võite saada madalama kindlustusmakse. Pidage meeles, et sellele allahindlusele kvalifitseeruvad ainult riiklikult heakskiidetud kursused.

Võrrelge kolme või nelja ettevõtte autokindlustuse hindu

Kuna autokindlustuse hinnad on ettevõteteti väga erinevad, teete endale karuteene, kui te ei võta aega, et osta ringi ja võrrelda poliise vähemalt kolme või nelja kindlustusandjaga. Kui te ei soovi võtta aega, et rääkida mitme kindlustusagendiga, on Gabi-suguse platvormi abil üsna lihtne võrrelda mitut hinnapakkumist ühes kohas.

Paigaldage jälgimisseade

Mõned autokindlustusseltsid lubavad teil kindlustusmaksete säästmiseks paigaldada seadme, mis jälgib teie sõiduharjumusi. Näiteks Allstate Drivewise’iga saate oma sõidutulemuste põhjal tagada märkimisväärseid autokindlustuse allahindlusi.

Tutvuge ka Root Insurance’iga, ettevõttega, mis lähtub autokindlustusmaksete tegemisel teie sõiduharjumustest mobiilirakenduse abil.

Alumine rida

Autokindlustuse keskmise maksumuse väljaselgitamine aitab teil näha, kas maksate õiglast hinda. Teie autokindlustusmaksed võivad aga sõltuda enam-vähem sellistest teguritest nagu teie elukoht, kui sageli sõidate ja autokindlustuse allahindlused, millele teil on õigus.

Kui soovite säästa autokindlustusmakseid ilma kindlustuskaitset ohverdamata, on kõige parem teha ostlemine mitmes parimas autokindlustusseltsis, et näha, kuidas hindu võrrelda. Võrreldes mitme kindlustusandja hinnapakkumisi, saate kindlalt teada, kas saate hea tehingu.

Reklaamid raha järgi. Võime saada tasu, kui klõpsate sellel reklaamil.ReklaamMoney reklaamidest lahtiütlus

Üks parimaid viise autokindlustuse eest vähem maksta on autokindlustuse hinnapakkumiste võrdlemine.

Klõpsake allpool, et alustada Progressiivse madalama intressimäära leidmist täna.

Võrrelge hinnapakkumisi ja leidke madalam hind

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kuidas autokindlustust arvutatakse?

Autokindlustusmaksete määramisel lähtutakse paljudest teguritest, millest mõned on väljaspool teie kontrolli. Näiteks määrad põhinevad sellistel teguritel nagu teie vanus, sugu ja elukoht. Muud arvesse võetavad tegurid hõlmavad teie juhitavat autot, teie valitud katvuse tüüpe, kehtestatud poliitikapiiranguid, teie sõiduajalugu ja palju muud.

Mida tähendab “riigi minimaalne katvus”?

Osariigi minimaalne autokindlustuskaitse on kindlustuskaitse suurus, mida iga osariik nõuab juhtidelt. Riiklik miinimumkaitse võib kehtida vastutuskindlustuse, kindlustamata autojuhi kindlustuse, kehavigastuste kaitse ja muu kohta.

Kuidas saada hinnapakkumist autokindlustusele?

Tarbijad saavad autokindlustuse hinnapakkumise saada isiklikult (koos agendiga), veebis või telefoni teel. Samuti saate kasutada platvormi nagu Gabi, et võrrelda autokindlustuse hindu mitme teenusepakkuja vahel ühes kohas.

sarnased postitused

Leave a Reply